Neexistuje nic lepšího na střevní potíže: Nedopujte se léky, vyzkoušejte tento domácí recept

0
(0)

Dalibor , 10. 02. 2020

Stále víc lidí trápí střevní potíže. Nejčastější příčiny jsou stres, nepravidelné stravování, nedodržování pitného režimu, příliš mnoho kávy, nedostatek pohybu… to všechno střeva ohrožuje a má za následek jejich nesprávnou funkci.

Zácpa, nafouklé břicho, nadváha, vředy, nebo jiné závažné problémy. Naštěstí pro vás máme jednoduchý způsob, jak těmto problémům předejít, nebo se jich zbavit!

Věděli jste, že nemocné tlusté střevo v těle zadržuje od 2 do 9 kg přebytečné váhy? Tělo potřebuje k jejich vyloučení až 70 hodin. U zdravého člověka je to 1 den.

Je opravdu důležité tlustému střevu pomoct.

Máme pro vás lahodný nápoj, který to dokáže. Budete potřebovat:

– 1 sklenici vody

– 1 polévkovou lžíci medu

– 1 polévkovou lžíci semínek Chia

– 1 polévkovou lžíci lněných semínek

– 1 jablko

Nakrájené jablko rozmixujeme v mixéru, přidáme i ostatní ingredience a pečlivě mixujeme, aby se všechny ingredience pěkně propojily. Nápoj se doporučuje pít každé ráno nalačno. Skvěle střeva pročistí a zrychlí metabolismus!

A v čem spočívá tajemství tohoto nápoje? Med má antibakteriální účinky a zabraňuje infekcím. Funguje jako prevence proti rakovině tlustého střeva.

Semínka Chia jsou zas bohatým zdrojem vlákniny. Také obsahují omega-3mastné kyseliny, antioxidanty a vitaminy. Jablka podporují trávení.

Pití tohoto nápoje je jedna věc.

Také je dobré se vyhnout, nebo alespoň omezit následující:

– fast foody

– sladkosti

– bílé pečivo

– alkohol, káva, nikotin

Stačí ještě přidat procházky nebo jízdu na kole a můžete se těšit ze zdravé a štíhlé postavy