Návod jak předejít roztrženým silonkám

0
(0)

Dalibor , 18. 06. 2024

S příchodem chladnějších dnů si my ženy oblékáme punčocháče. Často se po prvním nošení objeví očko nebo se punčocha vyhrne a je to. Nicméně existuje trik, díky kterému punčochy vydrží déle. Určitě vydrží déle než 1-2 použití.

Proč kupovat stále dokola nové?

Tento fígl používaly ženy v Sovětském svazu, což není překvapivé, protože punčochy byly k dispozici v omezeném množství. V dnešní době jsou ale také užitečné, protože proč utrácet zbytečně peníze za něco, co nepotřebujete? Nebudete se tak dostávat do nepříjemné situace, kdy se vám uprostřed pracovního dne, těsně před důležitou schůzkou, objeví díra na punčoše.

Stačí je dát do mrazáku

Chcete-li, aby vaše punčochy byly trvanlivější, stačí je zmrazit. Před prvním použitím vložte balení na noc do mrazáku. Nechte je v chladu alespoň 6 hodin, aby rovnoměrně zmrzly. Během této doby je vhodné mrazák neotevírat, aby nedocházelo ke zbytečným teplotním rozdílům.

Jakmile vyndáte punčochy z mrazáku, nechte je rozmrazit a nechte je přirozeně uschnout nebo použijte teplou vodu ( nehorkou!) . Čím méně se punčochy zahřívají, tím lepší je výsledek. Když si je oblékáte, neroztrhnou se.

Zdroj: mysmezeny.sk