Naučte se vyléčit zdravotní problémy masáží prstů. Může to znít vtipně, ale opravdu to pomáhá.

0
(0)

Dalibor , 19. 03. 2021

Tato japonská technika umožňuje léčbu některých zdravotních problémů za pouhých pár minut. Pomocí této metody použijete své prsty jako důležité body, které dokážou vyrovnat veškerou energii těla a tím pádem mohou zbavit bolesti části těla, se kterými se již delší dobu trápíte.

Postup je jednoduchý, stačí několik minut denně

Stačí vzít špičku prstu pravé ruky, která odpovídá vašemu zdravotnímu problému, a silně ho tlačit 3-5 minut, u toho pomalu a hluboce dýchat a masírovat každý prst druhou rukou. Během cvičení můžete využít příležitost uvolnit všechny svaly a zaměřit se na zdravotní problémy, které vás trápí a které chcete vyřešit.

Ke kterému orgánu a symptomům jsou prsty připojeny? Palec ochrání žaludek a slezinu, zabrání fyzickým příznakům, jako je bolest žaludku, kožní problémy, bolesti hlavy a nervozita. Emoce, které umí ovládnout, jsou deprese, starosti a úzkost. Ukazováček je zaměřený na ledviny a močový měchýř. Z emocí sem patří frustrace, strach nebo duševní únava. Bolest kloubů, svalů a zad, bolesti stoliček a dásní, zažívací potíže vyléčíte masírováním tohoto prstu.

Na většinu příznaků stačí krátká masáž prstu

Prostředníček ovlivňuje játra a žluč. Nerozhodnost, zášť, hněv a podrážděnost nebudou mít šanci, pokud se zaměřit na prostřední prst na své ruce. Fyzické příznaky jako oběhové problémy, menstruační křeče nebo problémy se zrakem, únava a migrény odstraníte snadno a během několika minut.

Prsteníček vyléčí plíce nebo tlusté střevo. Negativita, smutek, bolest nebo strach z odmítnutí – to je krátký výčet toho, od čeho vás může masáž prstu oprostit. Zbavíte se zvonění v uších, problémů s dýcháním, zažívacích potíží nebo hlubokých změn na kůži.

Malíček patří srdci a tenkému střevu. Zbavíte se nejistoty, úzkosti a pocitu podřadnosti. Trápí vás plynatost, problémy s kostmi nebo nervovým systém, bojíte se o své srdce a máte vysoký tlak? Masírujte si nejmenší prst na ruce a příznaky rychle zmizí.