Nápoj na vyčištění střev, po kterém se budete cítit mnohem lépe

0
(0)

Tomáš , 09. 08. 2021

V dnešní rychlé době plné fast foodu a jídla za pochodu, má mnoho lidí problémy se zácpou a pravidelným vyprazdňováním. Tento přírodní nápoj vám přitom může hodně pomoci vyčistit trávicí systém od plaku a zbavit se tukové tkáně, která vám brání se pravidelně a snadno vyprazdňovat. Navíc díky tomu shodíte i pár přebytečných kil, což pro vás bude jistě také velmi přínosné. S tímto nápojem získáte ovšem mnoho pozitiv, ze kterých budete těžit po mnoho let.

Co dalšího můžete získat?

Redukce nebo odstranění břišního tuku nemusí být vůbec obtížný úkol. Studie znepokojivě potvrdily, že břišní tuk je ve skutečnosti spojen s vážnými zdravotními problémy, jako je cukrovka druhého typu, srdečními chorobami a vysokým krevním tlakem. Když se vám podaří zbavit tuku na břiše, budete mnohem zdravější. Zároveň se ale také budete cítit mnohem lépe ve vlastním těle a budete celkově spokojenější. Jakmile se budete ve vlastním těle cítit dobře, organismus bude mnohem lépe pracovat a nebudete ani tolik nemocní.

Jak na to?

Chcete-li snížit množství tuku a hromadění nečistot ve střevech, musíte jednoznačně jíst zdravěji, pravidelně se hýbat, dostatečně spát a použít recept, který vám dnes odhalíme. Tento nápoj obsahuje citron, který je velmi účinný pro spalování tuků a další produkty, které tělu prospívají po všech stránkách. Jakmile je všechny dáte dohromady a budete nápoj pravidelně konzumovat, stane se s vaším tělem zázrak.

Díky tomuto jedinečnému nápoji odstraníte ze svého těla přebytečnou vodu, vyčistíte krev a působí také jako prevenci infekcí močového měchýře a ledvin. Má silné protizánětlivé vlastnosti, pomáhá bojovat se stresem a úzkostí, ale také se jedná o silný antioxidant. Využít ho můžete i při boji s rakovinou nebo při problémem se zápachem z úst. Jde o multifunkční nápoj, po kterém se jednoduše budete cítit skvěle a budete také mnohem zdravější.

Co budete potřebovat a jak ho připravit?

Před začátkem si dejte k ruce jeden oloupaný citron, hrst petrželky, čajovou lžičku skořice, čajovou lžičku strouhaného zázvoru, čajovou lžičku octa, polévkovou lžíci lněné mouky a 100 ml kefíru. Ingredience k sobě na první pohled vůbec nejdou, ale věřte, že dokáží dokonale vyčistit váš trávicí systém. A to je nakonec hlavní účel tohoto zázračného nápoje. Příprava je velmi jednoduchá a zvládne ji zaručeně každý z vás.

Všechny předem připravené ingredience vložte do mixéru a rozmixujte do hladka. Směs pijte každý den před spaním a výsledky vás brzy velmi překvapí. Po nějaké době se začnete cítit lehce, již nebudete mít žádné problémy s vyprazdňováním a nadýmáním. Tyto potíže se pro vás stanou jen nepříjemnou vzpomínkou. Kromě toho se zbavíte nadbytečného břišního tuku, což zlepší vaši spokojenost a přitom sníží šance na rozvoj kardiovaskulárních chorob a cukrovky.