Pořád mám nafouklé břicho a bolesti ve střevech. Doktor mi poradil tento nápoj.

0
(0)

Dalibor , 14. 11. 2020

Na světě je mnoho lidí, kteří mají problém s čištěním střev. Od starověku se hledala cesta, jen nejpřirozenější cestou lidem ulevit od tohoto problému. Ve střevech se totiž hromadí přebytečný hled, který je potřeba uvolnit. Krom hledu je ale dobré vyhnat z těla také různé druhy jedů, které konzumujeme společně s potravinami.

Pomocí nápoje se vaše střeva vyčistí od všech škodlivin

Na receptu není nic složitého, a pokud budete nápoj pravidelně užívat, zbavíte se všech problémů spojených s vylučováním hlenu a s tím spojených dalších obtíží. Zbavíte se také únavy, která je s tímto problémem spojená. Toxiny vyženete z těla ven, napraví se také váš nervový systém a s tím souvisí také váš celkový zdravotní stav. 

Čisté střevo je dobrým znamením, že vaše tělo správně funguje. K přípravě nápoje budete potřebovat:

  • Dvacet litrů vody
  • Jednu lžíci domácího medu
  • Dvě polévkové lžíce domácího octa

Ač to vypadá, že nápoj nepůjde díky surovinám ani vypít, opak je pravdou. Vodu nalijte do hrnce a přiveďte k varu. Přidejte ocet a med a chvilku povařte, poté odstavte z plamene a nechte dobře vychladnout. Nápoj pijte každé ráno vždy před jídlem. Po několika dnech s kúrou přestaňte, už byste měli vidět výsledky.

Již žádné bolesti břicha, křeče nebo zácpa. S tímto nápojem si bez použití léků nebo chemikálií pomůžete k očistě střev.

K detoxikaci postačí pít velké množství vody

Pro tlusté střevo uděláte nejlépe, když budete pít více vody. Pravidelná konzumace vody přirozeným způsobem odplatí škodlivé toxiny z těla. Stejně může působit i jablečná šťáva, nejlépe čerstvá. Zlepší navíc i činnost jater a trávicího systému.

Antioxidační vlastnosti má i šťáva z citronu. Střeva vyčistíte i konzumací vyššího množství vlákniny. Tu obsahují maliny, hrušky i jablka, čerstvá zelenina, ořechy nebo semena. Mezi ně patří hlavně lněná semínka, která jsou dobrým zdrojem také omega-3 mastných kyselin. Můžete si ho nasypat třeba do jogurtu. Vhodné je také do vody, kterou vypijte 30 minut před jídlem. Pokud máte semínka celá, důkladně je rozkousejte, jinak nebudou mít kýžený účinek.