Vzala fén a přiložila ho k svíčce. Nejdříve nikdo nechápal, ale pak vzniklo něco, co všechny ohromilo.

0
(0)

Dalibor , 12. 09. 2020

Intimní, romantickou, uklidňující atmosféru dokáží nejlépe vytvořit svíčky rozmístěné po celé místnosti. Je jedno, zdali máte rádi ozdobné, s vůní nebo obyčejné, osvětlení prostřednictvím malých plamínků je vždy jedinečné. Jste-li milovníci svíček, jistě nám dáte za pravdu. My bychom dnes rádi ušetřili pár peněz a představili trik, který i s obyčejné svíčky dokáže udělat originální kousek.

Vytvořte si vlastní motiv

Nejlepší na celém triku je, že si můžete vytvořit vlastní motiv s pomocí několika málo pomůcek. Abyste svou svíčku vylepšili, vezměte jakýkoli obrázek nebo fotografii, jaké budete chtít obtisknout na svíčku. Sežeňte si ještě voskový papír, nemělo by to být nic náročného, který bude odpovídat rozměrům obrázku nebo fotografie. Takže jediné, co budete dohromady potřebovat, jsou tyto tři nástroje:

  • Obrázek nebo fotografie dle vlastního výběru
  • Voskový papír
  • Fén na vlasy

Fén do zbraně

První věcí, kterou musíte udělat, je přiložit voskový papír na fotografii a oba kusy společně přitisknout na svíčku. Teď to nejdůležitější – povolejte do zbraně fén na vlasy. Zapněte jej standardně na horký stupeň a pusťte se do práce. Voskový papír s fotografií ohřívejte, dokud si nevšimnete, že se vámi zvolený motiv začne přenášet na svíčku.

Originální dárek

Takto jednoduše si můžete vytvořit originální dekoraci nebo i dárek pro někoho, o kom víte, že miluje svíčky. Motiv si můžete zvolit jakýkoli, žádné meze se nekladou. Zaujme každou návštěvu a všichni se vás budou ptát, jak jste něco takového vytvořili.

Další tip na netradiční dárek s fotografií

Svíčky ale nejsou jediným předmětem vhodným jako dárek nebo dekorace. Už jste někdy žehlili dřevo? Věříme, že určitě ne. Přitom je to skvělý tip pro někoho, kdo zbožňuje dřevěné doplňky. Postup je stejně jednoduchý jako u výroby svíčky s vlastním motivem. I v tomto případě si vyberte vlastní obrázek nebo fotografii, najděte si hezké, rovné dřevěné prkénko a fotografii na něj pomocí lepicí pásky připevněte obrázkem dolů. Nyní začněte přežehlovat. Kousek odlepte a zkontrolujte, zdali se motiv na dřevo dostatečně obtiskl. Pokud ano, odstraňte fotografii a máte hotovo.