Namáčela si ruce v jablečném octě 3x týdně. Výsledek? Neuvěřitelné!

0
(0)

Dalibor , 14. 01. 2020

Toto je skutečný příběh jedné čtenářky, která si přeje zůstat v anonymitě. Jde o ženu, která mívala silné revmatické bolesti kloubů rukou, roky se léčila pomocí léků na předpis, ale neúspěšně.

Na konci neměla už žádnou jinou možnost, jen vyzkoušet nějaký alternativní lék.

Její přetrvávající bolesti zápěstí a kloubů prstů vznikly pravděpodobně jako důsledek těžké práce a špatné výživy, stále se zhoršovaly a začínali být už opravdu nesnesitelné.

Jelikož běžné léky stav nezlepšovaly, rozhodla se podstoupit něco jiného. Navštívila lékaře zabývajícího se přírodní medicínou a ten jí doporučil léčbu pomocí jablečného octa.

Jak probíhala léčba s octem?


Čtenářka se ke své nové terapii vyjádřila následovně:

"Používala jsem tuto novou terapii téměř 3 měsíce. Dnes se už cítím mnohem lépe a zdravěji.

První měsíc jsem lázeň rukou aplikovala přibližně 3 krát za týden. Později stačilo i méně často. Dělala jsem to hlavně před spaním.

Veškerá bolest a pálivé pocity v zápěstích a kloubech prstů rázem ustaly. Když se později znovu objevily, lázeň jsem o par dní zopakovala.

Předtím jsem nemohla kvůli bolestem zápěstí ani spát. Vysoce proto doporučuji tento lázeň všem, které trápí podobné revmatické nebo artritidu bolesti ".

Recept
Tato žena používala koupel vyrobený z 3 super zdravých a snadno dostupných ingrediencí: jablečného octa, čisté vody a medu.

Na jeho přípravu postupujte následovně:

  • Smíchejte 1 díl jablečného octa se 6 díly vlažné vody.
  • Do směsi přidejte i pár čajových lžiček medu
  • Vše dobře zamíchejte, aby se med zcela rozpustil.
  • Následně si do tohoto koupele ponořte ruce nebo nohy na 10 až 15 minut.

Pokud vás trápí bolesti například krku, kolen či jiných částí těla, které nelze jednoduše ponořit, potom namočte do směsi gázu nebo vatu a udělejte si pomocí ní na postižených místech zábal.

Doufáme, že vám tento recept opravdu pomůže se navždy zbavit traumatizujících bolestí kloubů.

Pokud vás článek zaujal, určitě ho nezapomeňte sdílet se svými přáteli a známými.