Na chemoterapii umírá ročně přes milion lidí, na rakovinu jen 750 000 - což zde nesedí?

0
(0)

Dalibor , 21. 02. 2020

Chemickou válku proti lidstvu zahájila před již téměř sto lety Americká lékařská asociace, když z lékařských fakult odstranila přednášky o výživě a dala souhlas k jakoukoliv objevující se chemickou léčbu, kterou si mohl kterýkoli lékař vybrat na léčení svých pacientů.

Pak se objevily zpracované potraviny, vakcíny, chemoterapie a geneticky upravené organismy, které přilili olej do ohně epidemii onemocnění, kterým se by se dalo předcházet.


Příčina úmrtí: Chemoterapie versus rakovina


Stačí se prozkoumáno období let 2001 až 2019. Zjistíme, že v něm zemřelo na chemoterapii (ne na rakovinu) téměř kolem 20 milionů lidí, což je více než 1 Milon ročně (zdroj). Přičemž pouze na samotnou rakovinu umírá každý rok v USA zhruba 750 000 lidí.

Matematika vám říká, abyste to s chemoterapií raději ani nezkoušeli. Kdo však zná skutečné statistiky úmrtí, které se nepublikují v televizi, na Googlu ani se o nich nemluví v onkologických nemocnicích?

Krátkodobé a dlouhodobé vedlejší účinky chemoterapie úplně stačí na to, aby ji odmítl každý duševně zdravý člověk, který ještě vymytý mozek nemá masmédii a svými šarlatánské lékaři.

Namísto nich aby si měl vybrat jiné možnosti, které prokázaly mnohem lepší šance na poražení rakoviny a přitom doslova neničí lidský imunitní systém.

Zamysleme se nad faktem, že kdyby nějaká přírodní, holistická léčba na této planetě způsobovala takové děsivé, intenzivní, tělo a mysl ničící "vedlejší" účinky jako chemoterapie.

Státní úřady a mainstreamová média by ji jistě nazvali "šarlatánské" medicínou, zcela by ji zesměšnili v médiích a všichni doktoři medicíny a onkologové by se postarali o její upadnutí do zapomnění dříve, než byste řekli "švec".

"Vedlejší účinky" chemoterapie, které by měl zvážit každý pacient, u 97,9% míře selhávání této katastrofální mainstreamové "léčby"
Prvními vedlejšími účinky, které si při zvažování chemoterapie v duchu představí většina lidí, jsou nevolnost a padání vlasů, ale to je pouze špička ďábelského ledovce.

Věděli jste, že 75% onkologů by pro sebe či své příbuzné o chemoterapii vysloveně ani neuvažovali?

A vůbec to není proto, že jen tříměsíční až šestiměsíční léčba operací, ozařováním a chemoterapií stojí cosi mezi 30 000 a 50 000 dolarů.

Lékaři, kteří doporučují a vykonávají chemoterapii a ozařování, vědí, že ničí imunitní systém, deformují zdravé buňky a způsobují vznik nových rakovin v jiných částech těla.

 

Průměrná míra úspěšnosti chemoterapie při zažehnání léčené rakoviny představuje ubohé 2,1 až 2,3 procenta (zdroj), ale kdo o tom ví?

 

Na tomto místě uvedeme seznam 10 najočividnejších vedlejších účinků a budete šokováni těmi zákeřnými, o kterých se většina lékařů nikdy nezmiňuje. Právě tak, jako když prosazují očkování a léky na předpis.

1. Ztráta vlasů znamená ztrátu všeho ochlupení na těle, včetně řas. To, co lékaři nikomu neřeknou, je, že opětovný růst vlasů je nesmírně bolestivý a způsobuje poruchy spánku.

2. Na odpornou nevolnost, průjem a zvracení nyní lékaři předepisují experimentální, netestováno "před-chemoterapiové léky", které mají pomáhat proti nevolnosti a úzkosti.

Představte si, že samotné tyto léky mohou jako své vlastní vedlejší účinky (možná trvalé) způsobovat svalové křeče a bušení srdce.

Ani jeden lékař či onkolog vám neřekne, že se máte vyhýbat geneticky upravovaným organismům, zpracovaným potravinám, dusičnanem, umělým sladidlům, řepkovému oleji, bisfenolu A (BPA), natrium sodnému či stovkám jiných známých karcinogenů v jídlech - podávaných v nemocničních jídelnách a pacientům umírajícím na chemoterapii ve svých nemocničních postelích zamořených superbacilmi.


3. Nic naše tělo nepotřebuje více než čistou, pramenitou vodu - konečně, vody je v našem těle více než čehokoliv jiného. Přece jen, chemoterapie způsobuje silnou dehydrataci, podporuje zánět, který je viníkem a opěrným bodem téměř všech známých onemocnění a poruch, včetně rakoviny.

A jaký druh vody mají v nemocnicích? Podávají chlorovanou vodu z kohoutku nebo vodu v plastových lahvích s obsahem bisfenolu A (BPA), což je chemická látka používaná v plastech, která také způsobuje rakovinu.

4. Prostředky chemoterapie často způsobují periferní neuropatii (poškození periferního nervového systému), která může vyvolávat pocity bodání a pálení v rukou a chodidlech.

5. Při chemoterapii je běžné ničení bílých krvinek, čímž člověka zůstává zcela bez ochrany před jinými infekcemi a infekčními onemocněními, jako například MRSA (Meticylín-rezistentním zlatému stafylokoky), antibiotikům zmítajícími a smrtícímu "superbacilovi", který je navíc rozšířen v mnoha nemocnicích.

6. Při chemoterapii je také běžná destrukce červených krvinek, což vede přímo k anémii. S tím přichází chvění a bušení srdce, dušnost a extrémní únava. Když vám tehdy lékaři podávají krevní transfuzi, ještě více riskují vaše zdraví.

 

7. Chemoterapie způsobuje nesnesitelnou bolest kostí a ztrátu kostní hustoty, což vede často k osteoporóze.

 

8. Běžné je poškození životně důležitých orgánů a srdce. Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) by nikdy neschválil žádný přírodní lék, který by měl takový děsivý seznam "vedlejších účinků".

9. Ztráta sluchu, chuti, čichu a vidění. Takže jste hluchý a slepý, necítíte chuť ani vůni a celým tělem se vám šíří nové rakoviny, při pouze 2,1 až 2,3% šanci, že chemoterapie vůbec zabere na rakovinu, kterou "zvládá". To zní jako skutečný vítěz.

10. O trvalém poškození zubů (dírách v nich) a jejich ztrátě se lékaři velmi nešíří, ačkoli je běžné.

Chemoterapie je nesmírně nebezpečná a karcinogenní a měla by být zakázána zákonem
Dobrou i špatnou zprávou je toto: Když nezemřete na chemoterapii a její šílené vedlejší účinky, stále máte vysokou šanci úmrtí na rakoviny, které jste před zahájením léčby vůbec neměli.

To proto, že karcinogenní je i samotná chemoterapie (zdroj) a, jak dokázala věda a výzkum, způsobuje vznik nových rakovin a jejich šíření v těle.

Proč je proboha vlastně legální, či proč se vůbec nazývá "léčbou"? Je to šílené utrpení (doslova) a v této nejděsivější Ponziho schématu všech dob se "veze" samotná lékařská komunita.

Pro nejnovější zprávy, jak porazit rakovinu bez užívání jedovaté léčby, si nalaďte Oncology.news (stránka je v angličtině) nebo v kategorii Rakovina viz články na naší stránce (v češtině).