Myasnikov Alexander: ruský lékař vyvrátil mýty o moderní medicíně. Co si o tom myslíte vy?

0
(0)

Dalibor , 06. 12. 2020

Lékař, který se stal v Rusku velmi oblíbeným a vyhledávaným kardiologem, spisovatelem a vedoucím populárních programů o lékařských tématech. Jeho kariéra byla odstartována v dalekém Mosambiku a Angole, kde předvedl své znalosti jako chirurg. Později se vrátil do Ruska, a i nadále se věnuje doktorské práci. 

V nynější době je doktor Myasnikov hlavní a řídící tváří v moskevské městské klinice. Jako smysl svého života, ale i smysl života ostatních, považuje za velmi důležité zlepšení zdravotní gramotnosti a pochopení dlouhověkosti a zdravého životního stylu.

Myasnikov Alexander by se s vámi rád podělil o důležité informace týkající se moderní medicíny. Doufáme, že těchto pár tipů bude užitečných i pro vás a vaše zdraví.       

Doplněk proti nachlazení - jedine pevná imunita

Že je nejlepší řešit imunitu pomocí reklamních preparátu a snažit se ji tímto způsobem zvyšovat? Podle lékaře Myasnikova Alexandera to tak není. Lidská imunita se má nastartovat pomocí proběhlých infekcí. Tento uznávaný lékař tvrdí, že aby byla vaše imunita pevná jako skála, musíte se s nemocí jednoduše poprat. A to nejlépe bez preparátu i po jejím průběhu. Jedině tak nastartujete svou imunitu. Kdyby existovaly léky na zvýšení imunity, nebyla by populace ohrožena žádným onemocněním, a především ne onemocněním AIDS.

Dysbakterióza? Jednoduše neexistuje

Jednoduše řečeno, takové onemocnění neexistuje. I další zahraniční lékaři tvrdí, že pacienti mívají potíže se střevy, ale pouze zkušení specialisté vědí, že poruchy žaludku a střev způsobují různé příčiny, a může jich být opravdu mnoho. U nás se často setkáváme s diagnózou “dysbakterióza”. Ovšem, Myasnikov tvrdí, že takové “onemocnění” nemůže být diagnostikováno jako samostatná diagnóza.

Potravinářský průmysl se stává větším zabijákem než ten farmaceutický

Mnoho z nás se domnívá, že žije zdravým životním stylem, ale dopřejete si častěji sklenku vína? Kouříte? Stravujete se fastfoodem? Takový životní styl je špatný. Lékař Myasnikov trvá na tom, že pokud chce člověk dodržovat základy zdravé stravy, měl by každý den konzumovat čerstvé ovoce a zeleninu, a také si dopřát libové maso a dvakrát týdně rybu. Další cestou ke zdravému životnímu stylu by měla být fyzická aktivita. Přibližně 40 minut 5x týdně se hýbat. Do tohoto pohybu spadají vycházky, běh, rychlá chůze a jiné.