Muž překonal cukrovku bez léků. Podívejte se, co jedl

0
(0)

Dalibor , 22. 04. 2020

Jednomu mladému muži byla před čtyřmi lety diagnostikována cukrovka a vysoký krevní tlak. Musel tak s vyhlídkou do konce života začít užívat několik druhů léků denně.

On se však s tímto nespokojil a rozhodl se vyléčit přírodní cestou. Přešel na konzumaci syrového ovoce a zeleniny a časem se mu úspěšně podařilo obnovit zdraví.

Jak mu před 4 lety zjistili cukrovku

Zpočátku tento muž začal často pociťovat žízeň. Když navštívil lékaře, byl již v pokročilém stádiu hyperglykemizujícího šoku.

Hladina krevního cukru byla u něj příliš vysoká. Lékař konstatoval, že jeho slinivka již nefunguje a proto, když chce zůstat naživu, musí pravidelně užívat inzulín.

Neměl na výběr a musel přistoupit na zmíněnou léčbu. Kromě toho se také více věnoval sportu a byl fyzicky aktivnější.

Navzdory snažení se jeho stav časem zhoršil a přibyly další zdravotní komplikace, některé jako důsledek vedlejších účinků užívání léků. Nejvážnější komplikací byl nárůst triglyceridů v krvi a zvýšení krevního tlaku.

To už však bylo na něj příliš. Na nový rok si dal předsevzetí, že kompletně změní svůj život a pokusí se vyléčit.

Rozhodnutí vyléčit se z cukrovky

V televizi sledoval jednu relaci, v níž byl rozhovor s Dr. Johnem Zirdom. Ten během 12 let konzumoval jen syrovou stravu.

Po skončení relace se nad tím celým mladý muž zamyslel a rozhodl se, že se pokusí o stejný přístup. Koupil si mixér, co bylo začátkem velké změny v jeho životě.

Během prvního týdne pociťoval určité pokušení, ale podařilo se mu překonat jejich. Výsledky tohoto nového přístupu nenechaly na sebe dlouho čekat a hladina krevního cukru brzy dosáhla normální úroveň.

Pro něj byla tato zkušenost opravdu výjimečná, protože do té doby vyzkoušel mnohé léky, aby dosáhl stejného výsledku, ale neúspěšně.

Výsledkem bylo ukončení aplikace inzulínu. Věřil totiž, že jeho nový druh stravy nedokáže zvýšit hladinu krevního cukru na nebezpečnou úroveň. Byl však připraven užít inzulín v případě, kdyby tomu tak nebylo.

Nic se však nezměnilo. Jeho hladina krevního cukru zůstala stabilní a postupně dokonce začal hubnout. Během jen 25 dní tento mladý muž zhubl 11 kg a nastolený trend dále pokračoval.

Po 4 měsících byl z něj zcela nový člověk. Měl o 20 kilo méně, neužíval žádný inzulín, jeho krevní tlak byl 110/70 a triglyceridy 1,4. Nebral žádné pilulky a cítil se neuvěřitelně zdravý, šťastný a spokojený.

Recept na jeho nejoblíbenější džus na cukrovku

Dnes vám prozradíme recept na nejoblíbenější džus tohoto mladého muže, který užíval na vyléčení své cukrovky.

Ingredience

Pro přípravu budete potřebovat následující suroviny:

  • 5 banánů
  • 2 jablka
  • 2 kiwi
  • pár salátových listů

Příprava a použití

Vložte všechny suroviny do mixéru, zalijte je půl litrem vody a rozmixujte. To je vše - váš džus je hotový!

Vypijte 3 až 4 dcl tohoto džusu k snídani a zbytek postupně v průběhu dne.

Pár dalších tipů

Když se rozhodnete následovat tento typ zdravého stravování, měli byste neustále konzumovat čerstvé ovoce, ovocné saláty a také tuňáka. Ten má totiž vysoký obsah vitaminu B12, který je pro tělo velmi důležitý.

Jelikož máte povoleno jíst ovoce a zeleninu kdykoliv, neměli byste pociťovat hlad (kromě prvních pár dní takové diety, dokud si na ni vaše tělo přivykne). Váš mozek si totiž bude vědom toho, že máte plný žaludek.

Kromě toho, tento druh stravy obsahuje velké množství nutričních látek prospěšných pro mozek, krev i celé tělo.

👍 Tento návod je užitečný