Muž dokázal udržet ruku ve vzduchu od roku 1973. Teď se pořádně podívejte na jeho prsty!

0
(0)

Dalibor , 04. 06. 2024

Amar Bharati je indický sadhu, který byl jen obyčejným člověkem, který žil normální život se svou ženou a třemi dětmi. Ale v roce 1973 zvedl pravou ruku do vzduchu na počest božstva Šivy a údajně ji už nikdy nepoložil.

Proč se muž rozhodl nepokládat ruku?

V roce 1970 změnil celý svůj život a rozhodl se vzdát všeho: své manželky, dětí, běžného životního stylu - a plně se věnovat indickému bohu Šivovi. Začal bloudit po indických silnicích, oblečený v šatech a nesl jen kovový trojzubec.

Po 3 letech si uvědomil, že je stále příliš propojený s každodenním životem, a rozhodl se úplně oddělit zvednutím pravé ruky.

Jednoduše zopakoval symboliku Bharatiho ruky a projevil úplnou oddanost svému božstvu.

Zvláštní rituály

Ukázalo se, že to není vůbec první případ, ale stále nejdelší.

Jeho paže byla úplně atrofovaná a zaseknutá ve vzpřímené poloze kvůli Amarově neochotě ji na několik minut snížit.

Po celý život sádhu vykonával neobvyklé úkoly a rituály, a to pouze ve jménu své víry. To zahrnuje: spát vzpřímeně, nejíst dlouho a vykoupat se.

Názory na Amarův čin se radikálně lišily

„Další příklad šílenství všech náboženství,“ komentoval jeden čtenář. „Tento muž nejen trpěl, ale také povzbuzoval ostatní, aby dělali totéž.“

Ostatní bránili jeho akci a tleskali jeho obětavosti.

„Mnoho lidí nechápe přesně, co se tady děje, a proto jsou překvapeni, když viděli Amarův čin.“ Je pouze oddaným a opravdovým věřícím, který se rozhodl zasvětit celý svůj život víře a službě Bohu. Možná se jeho čin mnoha lidem zdál přehnaný: ale vše záleží na tom, zda jsme skutečně věřící nebo ne. "

Jak vypadají jeho prsty?