Jednou týdně dával do rohu místnosti sůl. Až zjistíte proč to dělal, začnete s tím také.

0
(0)

Dalibor , 13. 11. 2020

Máte pocit, že se vám poslední dobou nedaří, na co šáhnete? Máte finanční nebo zdravotní problémy, které se táhnou, a vám se zdá, že jim nikdy nebude konec? Je možné, že místo, kde trávíte většinu času ať už doma, nebo v práci, je plné negativní energie. Ta může být příčinou vašich problémů. Co s tím? Odpověď najdete v našem článku.

Negativní energie může být zdrojem vašich problémů

Pokud se snažíte zlepšit vaše pracovní, finanční nebo i zdravotní potíže a dlouhodobě se vám to nedaří, můžou být příčinou těchto nevysvětlitelných nezdarů negativní energie. Energii samozřejmě nevidíte, ale můžete pociťovat její negativní účinek. Někteří jedinci jsou navíc k vnímání těchto energií obzvlášť citliví. Do vašeho bytu se mohou dostat například tím, že vás často navštěvují lidé, kteří tuto energii vyzařují, ta se vám pak hromadí ve vašem bytě. Je na čase se jí jednou provždy zbavit.

Účinky soli znaly už naše babičky

V dnešní době je trendy zařizovat si byt podle zásad feng-šuej. Tedy tak, aby v bytě proudila jen pozitivní energie. Naše babičky neměly tušení, co je feng-šuej, ale věděly, jak se negativní energie v domě zbavit. Co si ale představit pod pojmem negativní energie?

  • Může to být podivný pocit, který máte, když pobýváte v určité místnosti
  • Nespí se vám v dané místnosti dobře
  • V místnosti je i po vyvětrání „těžký“ vzduch
  • Máte pocit nevysvětlitelné tísně a strachu

Zbavit se negativní energie přitom není vůbec složité. Potřebujete k tomu jen obyčejnou sůl. Sůl má schopnost negativní energie pohlcovat. Stačí, když ji rozprášíte po celém domě a necháte na hodinu působit. Poté sůl vysajte, nebo důkladně zameťte. Dalším způsobem je umístit sůl do jednorázových plastových misek a dát jednu misku do každého rohu místnosti. Nechte misky v rozích po dobu jednoho měsíce a pak sůl vyhoďte hned z domu. Použitá sůl by se neměla vyhazovat v domě do koše, nebo splachovat do záchodu.