Moje tchyně vložila banán do horké vody. Za 10 minut mi připravila nápoj, který překonal všechny mé očekávání!

0
(0)

Dalibor , 23. 01. 2020

Nespavost je problém, který trápí stále více lidí. A to je špatné, protože kvůli nedostatku spánku negativně ovlivňujeme celý náš život. Spánek je v životě každého z nás velmi důležitý a je třeba ho tělu zajistit.

Ne však pomocí prášků, které mohou v těle způsobit kvůli obsažené chemii mnoho špatného. Nejlepší je zvolit přírodní cestu.

Proč je spánek tak důležitý?


Možná si to neuvědomujete, ale spánek je pro lidské tělo velmi důležitý. Odborníci doporučují spát přibližně 8 hodin denně.

Díky tomu dokážeme nabrat energii na to, abychom bez problémů zvládli celý následující den.

Spánek je však důležitý i pro celkovou regeneraci našeho těla. Po fyzické, ale i psychické stránce.

A co když toto všechno víte, ale usnout se vám nedaří? Vyzkoušejte banán.

Když se podíváme na další pozitiva spánku, tak dostatek spánku má vliv na správný metabolismus, dokáže zlepšit náš imunitní systém, stejně jako se podepíše i na dobré náladě, kterou mame během dne.

Nápoj na spaní


Potřebujeme:

  • hrnec s horkou vodou
  • banán
  • půl čajové lžičky skořice

Do hrnce s vodou přidáte jeden celý banán s ukrojený konci. Dále nasypete skořici a přivedete do varu. Nechte 10 minut vařit a pak ze sporáku sundejte. Vyberte banán a tekutinu nalijte do šálku. Když trochu vychladne, vypijte ji.

Pak si běžte lehnout a uvidíte, že za pár desítek sekund, maximálně za pár minut usnete.

Jak je to možné?


Proč je tento banánový nápoj se skořicí lepší než jakékoliv prášky plné chemie? Je to jednoduché. Tímto nápojem do svého těla dostanete hořčík a také draslík. Obě dvě látky mají velmi pozitivní vliv na spánek. A to jak na celkovou relaxaci vašeho svalstva, tak i na problémy spojené s časným probouzením se během noci.

Dalšími účinky je také pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, nebo zpomalení procesů stárnutí lidského těla.

👍 Tento návod je užitečný