Moje kamarádka mi prozradila Způsob Jak se zbavit ochablé pokožky. Takto dosáhnete omlazení až o 15 let!

0
(0)

Dalibor , 27. 12. 2019

Není nic výjimečného, ​​že si ženy výrazně potrpí na to, jak vypadají. Bohužel se s přibývajícím věkem mohou objevovat různé problémy. Hlavně na obličeji a krku dochází k tomu, že kůže už není tak pevná a pružná, což vede k tomu, že postupně ochabuje. Mnoho žen začne přemýšlet nad drahými krémy, nebo dokonce nad plastickým chirurgem. Ani jedno však není to, co dokáže pomoci. Jak být krásnější? Poradíme vám.

Omezte cukr

Cukr je velký problém a je třeba ho omezit. Hlavně pak ten jednoduchý. Přestaňte sladit, přestaňte jíst sladké a uvidíte, že se výrazně zvýší produkce kolagenu ve vašem těle. Díky tomu bude vaše kůže mnohem pružnější, ale i Hydratovanější.

Jezte antioxidanty

Jedině tak se vám podaří z vaší kůže odstranit všechno špatné, co v ní nemá být. Nejlepší antioxidanty můžete snadno najít v přírodě. Pak stačí jejich pravidelná konzumace. A co se jeví jako to nejlepší? Určitě to jsou borůvky, hrozny, stejně jako ostružiny, jahody, špenát, kapusta, nebo červené fazole. Toto vše by mělo být součástí vašeho jídelníčku.

Odličujte se

I když se vám nechce, pamatujte na to, že se každý večer musíte odlíčit. Jinak vaší kůži výrazně škodíte. Nejen, že odstraníte make-up, ale také je třeba nezapomenout na výživu a hydrataci. Takzvaný noční krém je po odlíčení tím nejlepším, co si můžete na obličej nanést.

Dodejte tělu beta-karoten

Můžete ho buď koupit jako doplněk stravy, nebo jej získáte ze stravy. Když ho budete mít dostatek, tak zajistíte velkou ochranu vaší pokožky. A v jakých potravinách ho najdete? Je to mrkev, jsou to sladké brambory, ale také například kapusta, špenát, meruňky nebo obyčejný červený meloun.

Aplikujte šťávu z okurek

Ty jsou v kosmetice tím nejlepším pomocníkem. Více než jakékoli krémy pomůže šťáva z okurek. Stačí ji vytisknout, následně do ní namočit kapesník a tu aplikovat na obličej. Díky tomu svou kůži osvěžíte, omladit a také z ní vystrnadit všechny toxiny.

Cvičte obličejové svaly

Je to jednoduché. Využijte k tomu svou mimiku a napínejte a uvolňujte kůži v obličeji. Stačí dělat různé grimasy, které vám pomohou k tomu, aby kůže na vašem obličeji posílila a držela správný tvar.

 

👍 Tento návod je užitečný