Mnoho žen si začalo takto obepínat prostřední prsty. Když zjistíte proč, budete chtít udělat totéž!

0
(0)

Dalibor , 11. 03. 2020

Většina žen si ráda kupuje nové boty. Ženy si v tom libují a mnohdy mají opravdu bohatou sbírku obuvi, z níž některé kousky třeba nikdy neobujete. Někdy však takové nové boty mohou způsobit mnoho bolesti, protože jsou často velmi těsné a nepohodlné. Důvodem je, že si je ženy mnohdy kupují jen pro parádu a nějaké pohodlí je nezajímá. Boty se kromě toho mohou poškrábat, takže je pak nelze nosit. Nicméně, tyto tipy vám pomohou k tomu, aby vaše boty vypadaly stále dobře pokud světu.

Pasta, alkohol a jedlá soda

Obnovení bělosti bot, získáte třením pasty na staré boty. Možná si říkáte, že je to zvláštní, ale tato metoda opravdu funguje. Kromě zubů totiž zubní pasta dokáže vyčistit a vybělit špinavé gumové boty. Vyzkoušejte to a sami uvidíte.

Pokud máte boty kožené, a pokud chcete je vyčistit, stačí použít jednoduchou metodu. Vezměte si obyčejný alkohol a kůži jím očistěte. Budete překvapeni, kolik špíny odstraníte.

Staré a ošuntělé tenisky dokáže osvěžit jedlá soda. Pokud ji na nich použijete, budou vypadat, jako byste je právě koupili.

Vazelína, kukuřičná mouka a fén

Pokud máte doma lesklé patentové boty, které se vám už nelíbí, nevyhazujte je. Je způsob, jak je opravit. Stačí použít obyčejnou vazelínu a botky budou zářit jako diamanty.

Pomocí kukuřičné mouky lze zase absorbovat skvrny na semiše. Tato potravina umožní, aby náročné skvrny v okamžiku zmizely.

Na nové boty můžete použít i obyčejný fén. Stejně tak jej můžete použít na opotřebované ponožky. Že je to primitivní? Vyzkoušejte to.

Pokud jsou vám kožené boty těsné, naplňte igelitový sáček vodou a vložte ho do bot. Boty pak strčte do mrazničky. Uvidíte, že až je vyberete, budou vám sedět jako ulité.

Na puchýře zase zabere obyčejný deodorant, který používáte každý den. Pokud nosíte podpatky, zabalte si prostřední prsty, čímž zabráníte nepříjemné bolesti nohou. Pokud chcete, aby byly vaše boty nepromokavé, namažte je včelím voskem. Vše je tak snadné, jednoduché a funguje to úžasně.