Mladou maminku se dvěma dětmi vyhodili z bazénu! Měli na to právo? Udělali to kvůli této věci

0
(0)

Dalibor , 09. 07. 2024

Kojení na veřejnosti je velmi rozporuplná téma. Mnoho lidí s tím problém nemá no jiní jsou z toho pobouřeni. Léto je již v plném proudu a zahalení během kojení je stále obtížnější. Problémem také je, že malému a hladovému plačícímu dítěti asi těžko vysvětlíte, že se nemůže najíst protože lidem kolem by to vadilo.

Kojení na veřejnosti

Zákaz kojení na veřejnosti

Jeden absurdní případ týkající zákazu kojení na veřejnosti se stal v Americe, kde je to však legální ve všech 50-ti státech. O nelidském chování vůči mladé mamince informuje portál scarymommy . Během těchto letních dní je návštěva koupaliště nebo aquaparku samozřejmostí. Proto se mladá maminka Misty vydala se svým 10 měsíčním synem a starší dcerkou na koupaliště, trochu se ochladit a užít si den s dětmi. Co se dalo čekat, na malého chlapečka přišel hlad a Misty ho začala jako správná máma kojit. To co se stalo potom však zaskočí každého.

Přestat kojit, nebo odejít

. "Přišel ke mně plavčík a řekl, že buď přestanu kojit nebo mám odejít. Řekl, že to co dělám je proti jejich pravidlům, " popisuje situaci maminka Misty. "Dal mi ultimátum. Buď se zakryji nebo mám odejít. Řekla jsem mu ať mi ukáže, kde ve svých pravidlech má napsáno, že nemohu kojit na veřejnosti a já odejdu. Byly to čistě jejich pravidla. Nakonec jsem jí řekla, že může zavolat kohokoliv chce, ale já neodejdu, " dodala.


Měla na to právo

Misty kojit nepřestala, protože měla na to podle legislativy právo, ale plavčík na ni zavolal místní policii, která ji z koupaliště měla vyvést. No po tom co se video z bezpečnostní kamery dostalo na veřejnost, Texaská policie vydala prohlášení k tomuto incidentu: "Omlouváme se zato jak se zacházelo s Misty Daugereauxovou protože je jasné, že byla uražena tím jak se s ní zacházelo. Městské pravidla se přezkoumají a pokud bude nutné, změní se. Jakékoliv nedostatky, které zaměstnanci mají budou řešeny dalším vzděláváním. "