Mladík v 18 letech naboural do auta dívky. Dívka držela v ruce lístek se vzkazem, budete plakat až zjistíte, co na něm bylo napsáno

0
(0)

Dalibor , 22. 04. 2024

Policie doslova každý den varuje před rizikem dopravních nehod. Co je způsobuje nejčastěji? Je to samozřejmě rychlá jízda, jedná se i o nepozornost a zapomenout nelze ani na rizikových řidičů.

Tou nejznámější jsou zcela určitě mladí řidiči, kteří spadají do kategorie těch, která je na cestách nejvíce nebezpečná. Dokazuje to i tento příběh. Zde za nehodu mohl mladík, který měl jen 18. let. Právě on se svým vozem naboural do jiného dívky.

Dívka, která při nehodě zemřela, za nic nemohla

Viníkem nehody byl jasně označen osmnáctiletý mladík, který nešel tak, jak by měl. Naboural do mladé dívky, které svým zraněním na místě podlehlo. I když šla z večírku, tak šla včas a dle následné pitvy v těle neměla ani kapku alkoholu.

Přesto pro ni byla tato jízda poslední a zemřela. Proto, že se na cestě setkala s mladým nezodpovědným řidičem, který podcenil své možnosti a schopnosti a způsobil nehodu. Tím ale tento smutný příběh nekončí.

U dívky v ruce se našel lísteček se zajímavým odkazem. Jeho obsah vás dojme.

Nejen, že je tento příběh tragický proto, že kvůli nezkušenému riskují řidiči zemřelo mladé zodpovědné dívka. Příběh má ještě jednu rovinu, která je spojena s lístkem, který se u ní po nehodě našel. To, co na něm bylo napsáno, vás doslova šokuje.

Jde o popis příběhu jiného dívky, které bylo poraženo opilým mladým řidičům. Jde o přepsány vyjádření toho, co se vlastně stalo. O to více šokující je, že podobný příběh tuto oběť zaujal natolik, že si ho vytlačila a měla ho ve vozidle u sebe.

A co se na něm píše?

Milá maminko

Šla jsem na večírek, kde jsem poslechla tvou radu a nepila alkohol, když jsem autem. Tomu jsem se vyhýbala a pila jsem pouze nealko. Jak kvůli tvým radám a proto, že vím že jsou dobré, tak i proto, že jsem následně nechtěla ve vozidle ohrozit ani sebe, ani nikoho jiného. Vím, že ti na mně záleží a proto jsem tě poslechla iv druhé věci - abych přišla skoro domů. Nasedá, startuje automobil a vyrážíme.

Cestou přemýšlím nad tím, že tvé rady jsou vždy míněny dobře a že chceš, abych se bezpečně vrátila domů k tobě. Najednou se mi stalo něco, co jsem nečekala. Byla jsem na hlavní silnici, ale najednou do mě zboku velkou silou narazilo jiné auto. Auto řidiče, který mi nedal přednost a doslova to do mě napálil.

Teď jsem zaseknutá ve vozidle. Nemohu se hýbat a všude je spousta krve. Neslyším tlukot svého srdce, ani svůj dech. Slyším slova policistu, který říká, že řidič-viník je pod vlivem alkoholu. Cítím na svém těle snahu záchranářů mi opět nahodit srdce a životní funkce. Po desítkách minut svůj boj vzdávají a já slyším jen čas udávající dobu mé smrti. Už se domů nikdy nevrátím.

Chci ti říct, že jsem se skutečně chovala zodpovědně, mezi nezodpovědnými lidmi. Mezi řadou těch, kteří také přišli svým vozidlem, neuposlechli rady své maminky a pak sedli do auta a jeli domů. A jeden takový křížil i mou trasu. Život bohužel není spravedlivý. Ten, co byl opilý, vyvázl skoro bez zranění. Snaž se alespoň o to, aby dostal u soudu vysoký trest. Já byla odsouzena k tomu nejvyššímu.

Pozdravuj ode mě celou naši rodinu. Otce, i mých bratrů. Snaž se i nadále všem vštěpovat, že jízda pod vlivem alkoholu je špatná. Já jsem tě poslechla, ale je tu spousta dalších, kteří ne. Ti nedávají na rady svých rodičů a následně zničí životy všem kolem. Sobě, své rodině, av mém případě i vám všem, které jsem tolik milovala. Je mi líto, že jsou lidé tak nezodpovědní a zlí. Proč nejsou vychováni tak dobře, jako já - a to jen díky tobě. Měj se hezky, odcházím ...