Mladá dívka se rozhodla pít pouze vodu po dobu jednoho týdne, výsledky jsou neuvěřitelné

0
(0)

Dalibor , 03. 10. 2022

Voda představuje téměř 70 % celkového objemu našeho těla. Je nezbytná pro všechny životní procesy, proto je důležité ji do systému pravidelně dodávat.

Ruku na srdce, jak často pijete vodu?

A jak často pijete sladké tekutiny? Pití sladkých nápojů je špatné, protože pouze voda dokáže správně hydratovat pokožku, vyživovat ledviny a dodávat energii. Celebrity jako Gwyneth Paltrow a Jennifer Aniston nás ujišťují, že tajemství jejich krásy spočívá v tom, že mají vždy po ruce flašku vody. Zdá se, že je to nejjednodušší způsob, jak o sebe pečovat a vypadat jako hvězda. Obecně se doporučuje vypít 8-10 sklenic vody denně. Přibližně 2-2,5 litru vody denně.

Pokud vedete velmi aktivní životní styl, měli byste konzumovat více vody. Voda stimuluje svaly, podporuje metabolismus, hydratuje pokožku a podporuje činnost ledvin a střev.

Mladá dívka se rozhodla pro experiment

Ileana Paules-Bronetová se rozhodla pro experiment - rozhodla se vysadit všechny ostatní nápoje a sedm dní pít pouze vodu, aby zjistila, zda se bude cítit lépe. Ileana si koupila litrovou láhev. Množství vypité vody lze snadno kontrolovat. Chtěla vypít 2 litry denně. Pít pouze vodu se zpočátku zdálo jako náročný úkol. Bylo to děsivé: "Nikdy jsem neměl v těle tolik tekutiny. Na střední škole se na mě táta vždycky zlobil, že nechávám pití v lednici a nikdy ho nedokážu vypít celé!"

Začátky byly těžké

První ráno bylo uspěchané, takže Ileana začala pít vodu až po 11. hodině. Jakmile láhev zvedla, spatřila dívku s ledovou kávou a okamžitě jí záviděla. Tušila, že to bude dlouhý týden. Druhý den byl těžký, přes den pila málo, ale vynahradila si to, když šla večer do posilovny. Druhý den nemohla pracovat, a tak zůstala doma. Dům je plný lákadel, jako je ledový čaj a káva. Nebylo to snadné, ale překonala své slabiny. Čtvrtý den byl velmi snadný. Ileana si na to zvykla a 2 litry vody se staly normou. Pátý den řekla, že ji během celého procesu ani jednou nebolela hlava, což byl prvotřídní úspěch, protože na bolesti hlavy trpěla.

Sladké nápoje už konzumovat nebude

Ztratila zájem o sladké nápoje. V podvečer dopila druhou láhev. Snadno se napila vody a potřetí láhev doplnila. Byla zvyklá, že ji měla neustále u sebe. Sedmého dne se objednala k zubaři. Věděla, že pak už dlouho nebude moci pít, a tak se snažila pít, jak jen to šlo. Odpoledne se vydala na procházku, aniž by naplnila láhev. Jaké jsou výsledky experimentu? Po týdenním vysazení kofeinu se Ileana cítila přirozeně energická. Její střeva pracovala mnohem pravidelněji a měla větší chuť k jídlu. Cítila se lehká a svěží.

Zdroj: ifunny.eu