Potom co její ginekolog viděl tyto snímky z ultrazvuku, tak se zděsil. Toto jsem ještě neviděl.

0
(0)

Dalibor , 19. 10. 2020

Sophie Scottová otěhotněla ve věku 16 let. Rozhodla se, že si dítě ponechá. Otcem byl Steven Roberts, kterému již bylo 24 let. Pro oba to bylo první dítě, na které se i bez ohledu na nízký věk matky velmi těšili. Jaké bylo jejich nadšení, když se dozvěděli, že Sophie čeká holčičku! Navíc všechna vyšetření ukazovala, že by měla být podle všeho zdravá. A tak radosti obou nastávajících rodičů nestálo nic v cestě.

Divný ultrazvuk

Jejich nadšení vyměnil šok, když viděli ultrazvukové snímky z jednoho vyšetření. Nejprve si mysleli, že jim snad lékař zapomněl říct, že čekají dvojčata. Vedle své dcery totiž na ultrazvuku viděli podivnou postavu:

  • Vznášela se nad postavou miminka.
  • Její obličej připomínal nejznámější znázornění mimozemšťana.

Když si představíte malé nevinné miminko a vedle něj strašidelnou postavu něčeho, co v obličeji vypadá jako mimozemšťan, trochu vás to vyděsí.

Druhá postava na ultrazvuku

Šokovaná Sophie popisuje svůj ultrazvukový snímek takto: „Viděli jsme, že nad postavou našeho dítěte se objevují oči navíc. Navíc hlava patřící k těmto očím připomínala mimozemšťana – bylo to podobné jako ve filmu. Bála jsem se, že mimozemšťan napadne a sní moje dítě.“ Avšak s humorem sobě vlastním dodává: „Kdysi jsem chodila s klukem, který věřil na mimozemšťany a démony, takže se obáváme, že na mě musel vrhnout kletbu.“

Další ultrazvuk – další mimozemšťan?

I když se tomu mladá dvojice smála, přesto uvnitř cítili jakési znepokojení. Nikdo jim nedokázal říct, co to na snímku vlastně viděli. O čtyři týdny později proběhlo ultrazvukové vyšetření znovu. V té době už byla Sophie v 16. týdnu těhotenství. Mimozemšťan se na snímku znovu objevil. Navíc se dozvěděli, že miminko se má narodit v říjnu. A Sophie znovu zavtipkovala: „Snad se nenarodí na Halloween, to už by bylo trochu moc děsivé.“