Mega zabiják obezity: Jen s 1 čajovou lžičkou denně zhubnete 15 kg za měsíc

0
(0)

Dalibor , 23. 01. 2020

Mnozí experti tvrdí, že nejlepším způsobem jak zhubnout, je zrychlit váš metabolismus.

Každý z nás má rozdílnou rychlost metabolických procesů. Někteří nepřibývá, ani kdyby celý den jedli, jiní zase přiberou obrazně řečeno iz sklenice čisté vody.

Rozdíl je v tom, jak rychle vaše tělo dokáže zpracovávat potravu a zda ji přemění na energii nebo ji uloží do zásob v podobě tuků.

Jak urychlit metabolismus


Existují způsoby jak metabolismus urychlit. Nejjednodušší cestou je konzumovat potraviny, které mají na něj stimulující účinky.

V tomto článku vám prozradíme jedno koření, které to dokáže. Pokud ho zkombinujete s vaší ostatní potravou, zrychlíte metabolismus a dosažení vaší ideální váhy bude mnohem jednodušší.

Studie provedená na Univerzitě medicíny v Íránu potvrdila, že některé pepře pomohli účastníkům studie výrazně snížit váhu.

Studie zahrnovala 44 žen s problémovou váhou, které rozdělili do dvou skupin. Obě skupiny po dobu 3 měsíců konzumovali zdravou stravu se stejným počtem kalorií.

Jediným rozdílem bylo, že jedna skupina si každý den přidávala 3 gramy práškové kmínu (necelá čajová lžička) do 140 gramového jogurtu.

Úžasný výsledek studie


První skupina, která si do stravy přidávala kmín, zhubla o 8 kilo více než druhá skupina, která si kmín nepřidávat.

Dokázalo se tím, že kmín dokáže účinně snižovat míru tělesného tuku. Zatímco první skupina ztratila 15% tuku, druhá pouze 5%.

Závěr


Kmín je velmi efektivní pro odbourání a spalování tuků, protože je bohatá na látku filosterol, který dokáže zabránit ukládání cholesterolu ve vašem těle.

Kromě toho, mnozí experti mu také připisují vliv na zrychlování metabolismu. Proto, pokud chcete zhubnout, nečekejte a začněte si kmín přidávat do vašeho jídla už dnes.

👍 Tento návod je užitečný