Máte zelené oči nebo někoho takového znáte? O tomto jste určitě ani netušili!

0
(0)

Dalibor , 04. 03. 2020

Lidové pověry pokládali za nejvíce falešné právě zelené oči. Jakkoliv ve skutečnosti nejde o nic jiného než o nízké množství melaninu v oční duhovce světlého lidského fototypu, vychází charakteristika nositelů očí této barvy z přesvědčení o vyváženém spojení dvou barev: modré a žluté.
 

V člověku se zelenýma očima se podle ní spojuje dvojí energie: energie dárce a energie upíra. Díky tomu jsou zelenooká obdařeni odolností, houževnatostí, vytrvalostí a tvrdohlavostí.

Umí být tvrdí, cílevědomí, zásadoví a stáli. Vytyčí si konkrétní cíl, za kterým později houževnatě kráčejí překonává přitom na své cestě všechny překážky.

Lidé se zelenýma očima se ve svém okolí těší značné autoritě. Bývají to skvělí organizátoři. Bez ohledu na svou popularitu neusilují majitelé zelených očí o nějaké vůdcovství, přejí si však být vážení.


Všechno, do čeho se pustí, dělají profesionálně.

 

Než se rozhodnou, zváží pečlivě situaci a také za těžkých okolností dokáží najít východisko. Na život se dívají reálným zrakem.

Nikdo však nemůže říci, že je zná opravdu dobře - dnes mohou být takoví a zítra úplně jiní.

 Lidé vybaveni dobrou intuicí mívají často právě zelené oči. Jejich význam pro společnost je značný. Je mezi nimi mnoho věštců. Zelené oči často mívají lidé laskaví, čehož někdy okolí zneužívá. Osedlat si je ale nelze. Jejich hrdost jim brání něco podobného snášet.
Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

👍 Tento návod je užitečný