Maska na vyhlazení pokožky krku! 5 ingrediencí, 20 minut, výsledek – dokonalost!

0
(0)

Dalibor , 02. 12. 2020

Péče o krk není o nic méně důležitá než péče o pleť obličeje a celého vašeho těla, proto ji nezanedbávejte. V průběhu let si mnoho žen všimne, že se jim na krku objevují typické tmavé skvrny a vrásky. Pokožka s věkem přirozeně ochabuje, nicméně existuje přírodní lék, který pomůže pokožku krku vyhladit, učinit ji pružnější a vyrovnat tón pleti!

Maska jako zázrak

Tuto masku používejte minimálně jednou týdně a uvidíte, že účinek na sebe nenechá dlouho čekat. Najednou budete moci zase vytáhnout ze skříně své oblíbené kousky s otevřeným výstřihem. Kůže na krku bude totiž překvapivě hladká a omlazená. Nebojte se o své tělo pečovat a masku nanášejte pravidelně, jinak totiž nebude mít žádný účinek.

Omlazující maska obsahuje:

  • 2 lžičky kurkumy v prášku
  • 3/4 šálku cukru
  • 3-4 kapky teatree oleje nebo oleje z levandule
  • 1/3 šálku rostlinného oleje
  • vanilku na špičku nože
  • kefír

Použití je víc než snadné

Smíchejte všechny přísady (masku lze také vyrobit bez cukru, vše závisí na stavu vaší pokožky). Pro více ochablou pokožku a pleť s tmavými skvrnami se ale cukr doporučuje. Naneste na pokožku pastovitou hmotu a nechte ji působit 20 minut. Následně masku omyjte pomalým krouživým pohybem. Nemusíte spěchat, masku smývejte pomalu, určitě bude na obličeji neustále kousek zůstávat.

Dodržujte těchto pár pravidel

Masku nanášejte přímo na čistou pokožku nezatíženou jinými krémy! Připravte se na to, že kurkuma může snadno zabarvit hrdlo, jelikož obsahuje výrazná barviva. Kefír ale pokožku zesvětlí a zvlhčí ji. Je užitečné kombinovat tuto léčivou masku se speciálními cviky na posílení krčních svalů. Spoustu cviků naleznete na internetu. Masku na péči o pokožku krku stojí za to udělat 2-3krát týdně a výsledek bude úžasný!