Manželství je složeno ze 7 období. Kdyby toto manželé věděli, nebylo by 60% všech rozvodů!

0
(0)

Dalibor , 11. 07. 2024

Sami si vybereme manžela nebo manželku. Pokud však chcete zažít pravou lásku v rodinném životě, musíte se navzájem poznat, navázat přátelství a pak se zamilovat. Mnoho lidí mylně považuje první sezónu květin a bonbónů za lásku.

7 období manželství

Na konci, jakmile román zmizí a růže-barevné brýle padají, partneři začínají čelit prvnímu problému, prvnímu testu vztahu. A někdo si myslí, že láska je pryč.

Oddanost a trpělivost jsou podstatou lásky. Pokud se rozhodnete, že láska skončila ve vašem vztahu, ujistěte se, že ještě nezačala.

Těchto sedm fází vztahů vám ukáže, proč pravá láska a skutečné vztahy přicházejí s časem.

Bonbony a květiny

Toto období trvá přibližně 18 měsíců. Pro muže i ženy, když se zamilují, tělo začne produkovat hormony, které pomáhají vidět svět v jasných barvách.

Během tohoto období jim všechno na jejich partnerovi způsobuje obdiv. Cítí, že jsou pod vlivem drog.

Osudová rozhodnutí by neměla být učiněna v tomto období, protože účinek této intoxikace skončí dříve nebo později, všechno se vrátí ke starým způsobům.

Přesycenost

Během tohoto období začnete střízlivě hodnotit váš vztah a partnera, moře emocí ustupuje a postupně si na sebe zvykne.

V důsledku toho se vaše chování změní, stanete se uvolněnějšími a přirozenějšími.

Odvrácenost

Nelze odstranit tuto averzi v žádném dlouhodobém vztahu. Tato fáze je charakterizována spory a identifikací vzájemných chyb. Zdá se vám, že nejjednodušší způsob, jak se tomuto problému vyhnout, je rozdělit se nebo rozvést.

Poté, co se rozloučíte, brzy se vrátíte do toku květin a čokolády s jinou osobou, a budete procházet každou etapou znovu, dokud nedosáhnete tohoto bodu znovu a nepokračujete k dalšímu.

Trpělivost

V této fázi získávají partneři moudrost. Hádky nejsou tak dramatické, protože oba vědí, že hádka vždy končí a vztah musí pokračovat. Pokud se oba budou snažit rozvíjet trpělivost, postupně získají moudrost. Je to jen zákon.

Respekt a odpovědnost

Toto je první fáze pravé lásky, protože láska dosud neexistuje.

Partneři začínají rozumět svým povinnostem a nemyslí si, co mu druhý partner dluží, ale o tom, co mohou udělat a dát svým blízkým.

Přátelství

Během tohoto období se partneři velmi blíží. Důvěřují si navzájem jako jejich nejbližší přátelé. Fáze přátelství otevírá cestu k pravé lásce.

Pravá láska

Po opravdu dlouhé době se partneři scházejí za opravdovou láskou, navzdory obtížným životním fázím a situacím.

Pravá láska není něco, co nečekaně padá z nebe na kolena, jak si mnozí myslí. Pro opravdovou zralou lásku člověk dozrává a odmítá egoismus a předsudky.