Podívejte se, jak může někdy dopadnout nevěra. Manžel přistihl svou manželku s jiným mužem.

0
(0)

Dalibor , 09. 03. 2021

Na dubajský přestupkový soud se nedávno obrátil muž, který byl očitým svědkem nevěry své manželky a zrady svého dlouholetého přítele. Jak se ukázalo, manželka s přítelem svého muže byli milenci. Když se vše provalilo, milenec raději vyskočil z okna, než aby se svému příteli postavil tváří v tvář.

Při pádu si zlomil obě nohy

Když si 27letý muž udělal v práci přestávku, chtěl se přesvědčit, jestli je jeho žena opravdu doma, jak mu tvrdila ve zprávách na Whatsappu. Ve svém bytě však přistihl svou manželku, jak se oddává sexuálním radovánkám se svým milencem. Milenec byl zároveň mužův kamarád. Ze strachu, že se dozví, že je milencem jeho ženy, vyskočil raději z okna. Byt se však nacházel ve 2. patře a milenec si při skoku zlomil obě nohy. A vzhledem k tomu, že je nevěra v arabských zemích považována za trestní čin, rozjelo se vyšetřování.

Manželka nedávno požádala o rozvod

Manžel, který pracuje jako kuchař, řekl vyšetřovatelům, že pojal podezření, že je mu jeho žena nevěrná s jeho kamarádem z práce. „Byl to můj kamarád a kolega z práce. Sám jsem je před několika měsíci seznámil“, říká. „Když manželka nedávno podala žádost o rozvod, tušil jsem, že on je tím hlavním důvodem.“ I když neměl pro nevěru žádný důkaz, pořád na to musel myslet.

Fotka, která všechno prozradila

Jednoho večera měl v práci obzvlášť tíživý pocit, že mu jeho žena lže, když tvrdí, že je venku s kamarádkami. Požádal ji, aby se vyfotila a poslala mu fotku. Manželka fotku poslala a zdálo se být všechno v pořádku. Ale když se muž na fotku podíval po druhé, všiml si, že žena nemá kalhoty. To byl dostatečný důkaz! Udělal si přestávku a vydal se domů. Když dorazil ke dveřím, slyšel uvnitř bytu mužský a ženský hlas. V zámku byly zevnitř klíče, tak zaklepal. Co se dělo potom, se dozvěděl až z vyšetřování policie.

Boží mlýny melou

Manželka s pláčem uvedla: „Byla jsem v bytě se svým milencem. Najednou se ozvalo rachocení klíče a zaklepání. Bylo nám jasné, že přichází můj manžel. Ze strachu, že se dozví, co se mezi mnou a jeho kamarádem odehrává, běžel můj milenec k oknu a vyskočil. Bohužel si při skoku zlomil obě nohy.“ Státní zastupitelství obvinilo ženu a jejího milence z mravního pochybení a žádalo, aby byli potrestáni vazbou. Obviněný muž u soudu nebyl přítomen a žena, ačkoliv během vyšetřování přiznala obvinění z účasti na nedovoleném sexuálním styku, u soudu prohlásila nevinu.