Malá holčička vyléčila artritidu tím, že vyřadila tyto 3 potraviny ze svého jídelníčku

0
(0)

Dalibor , 07. 10. 2020

Malá Izabela musela od narození bojovat se závažnou nemocí. V raném dětství jí bylo diagnostikováno autoimunitní onemocnění, které je známe pod zkratkou MCTD. Musela absolvovat náročnou farmakologickou léčbu, která ale bohužel neměla požadovaný účinek. V době, kdy se jejím případem začal zabývat doktor Mark Hyman, trpěla holčička lupusem a revmatoidní artritidou. Přečtěte si, jak se doktorovi Hymanovi podařilo zvrátit beznadějnou prognózu.

Malá Izabela neměla naději na uzdravení

Její stav byl vážný a nevyléčitelný. Lékaři nasadili velmi silné léky, aby proces rozvoje onemocnění alespoň zpomalili. Izabelka musela denně brát:

  • Aspirin
  • Steroidy
  • Blokátory kyselin

Velké dávky léku měly samozřejmě nepříjemné vedlejší účinky. Horší ovšem bylo, že vůbec nepomáhaly. Pak přišli její lékaři s tím, že bude brát léky na potlačení imunity. Tyto léky sice zmírňují projevy onemocnění, ale mohou také vyvolat rakovinu a způsobit fatální infekce. Takovou léčbu Izabelini rodiče odmítli a vydali se za doktorem Hymanem.

Doktor se zaměřil na nalezení příčiny jejich obtíží

Věřil, že nalezení příčiny je lepší než léčba následků. Izabela musela změnit svůj jídelníček. Doktor Hyman vyloučil z její stravy cukry, mléčné výrobky a lepek. Dále ji doporučil užívat potravinové doplňky s obsahem vitamínu B 12, vitamínu D, kyseliny listové a rybího oleje. Dále ji poradil, aby začala užívat olej z pupalky dvouleté.

Po roce léčby u doktora Hymana je malá Izabela bez obtíží. Její krevní testy jsou v normálu a malá holčička si konečně může začít užívat života.

Stačilo přitom jen dodržovat tato jednoduchá doporučení. Malé Izabelce se podařilo dostat autoimunitní záněty v těle pod kontrolu. Ona i její doktor se rozhodli zveřejnit její osobní zkušenost, aby zvýšili povědomí o síle přírodní léčby, která je založená na hledání příčin a změně stravování a životního stylu.