Magická mast na křečové žíly. Pomůže i v nejtěžší fázi, po skončení léčby budou vaše nohy krásně čisté

0
(0)

Dalibor , 09. 03. 2020

Dívky, i já jsem se setkala s tímto problémem. Moje matka má hrozné křečové žíly. A lékaři řekli - jen chirurgický zákrok. A ona, řekla v žádném případě.
 

Hledali jsme způsoby, koupili drahé léky, nic jim pomohlo. Ale nedávno mi to přítel řekl o masti, která vyléčila nohy!

 

Hledali jsme způsoby, koupili drahé léky, nic jim pomohlo. Ale nedávno mi to přítel řekl o masti, která vyléčila nohy! Měla také křečové žíly, a v poslední době dokonce i rány na nohách, tmavé skvrny. Lékaři řekli, že je třeba provést operaci, jinak to může špatně dopadnout!

Taková mast se připravuje:

  • vepřové sádlo
  • šťáva z aloe
  • med
  • mast Višněvského
  • mast z ichtiolu
  • domácí kapalné mýdlo
  • cibulovou šťávu
    Inu, rozhodli jsme se to vyzkoušet, protože ve složení jsem nenašla nic nebezpečné. Za 1 polévkovou lžíci jsem nabrala z každé z těchto složek a umístila do malé pánve a míchala, pokud se to nazačalo skoro vařit, ale nemůže se vařit! Potom jsem nechala vychladnout.

Máma si dávala mast na nohy a zabalila čistým hadříkem, která nebyla pevná. S touto bandáží byla celý den iv noci. Pak si vyměnila bandáž s čerstvou mastí.

 

Dělala to až do okamžiku, kdy byla mast minutami. Když byla mast minutách, nohy byly čisté!


Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

Upozornění: Tento článek má pouze informační charakter a jedná se o překlad ze zahraničních webů. Nenahrazuje lékařskou léčbu, vyšetření lékařem ani konzultaci jiným odborným zdravotnickým pracovníkem. Příspěvky mohou obsahovat informace, které se neshodují s názory redakce.
Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku.
Přestože jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psané s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně, po konzultaci s lékařem.

👍 Tento návod je užitečný