Letošní Vánoce byly hlavně o strachu, říká Jackowski

0
(0)

Dalibor , 01. 01. 2021

V době vánočních svátků každý myslí hlavně na to, jak bude trávit Vánoce v rodinném kruhu nebo co bude na štědrovečerním stole za dobroty. V polovině listopadu ale ještě nikdo z nás nevěděl, jak budou vánoční svátky vůbec probíhat a jestli se budeme moci setkat se svými blízkými.

Vánoční prázdniny v sanitárním režimu

Jak budou pandemická opatření vypadat s postupujícím nárůstem nemocných pacientů, kteří se nakazili koronavirem? Krzysztof Jackowski z Polska oznámil své nepříjemné vize nejen na letošní Vánoce, ale i na příští rok. Nikdo neví, co bude následovat od ledna příštího roku.

Jackowski je médium z Człuchowa a o letošních Vánocích promluvil krátce a otevřeně. Určitě byly zvláštní a jiné, než v předchozích letech. Ve všech zemích zavládl strach, jestli budou moci být o Vánocích se svou rodinou nebo si budou moci jít ven postavit sněhuláka.

Záhadnou zprávu o koronavirové pandemii a pocitech lidí zveřejnil na kanálu Youtube. Myslí si, že naši půdu, společně s Polskem a Slovenskem, budou někdo využívat, právě kvůli probíhající pandemii koronaviru. Kdyby se něco přihodilo na Středním východě nebo Evropě, byla by to velká náhoda.

Se zatajeným dechem jsme sledovali situaci

Místo toho, aby si lidé užili nákupy vánočních stromečků, dobrot na vánoční stůl, vánočních kaprů a kuřecích řízků, sledují se zatajeným dechem nastálou pandemickou situaci. Možná ale existuje nějaká naděje, že se z pandemie brzy dostaneme, protože o nemoci COVID-19 Jackowski mlčí.

Je důležité sledovat aktuální stav nejen u nás, ale i v jiných zemích. Každý napjatě očekává pozitivní zprávy, kdy uslyšíme, že se snižuje počet nakažených koronavirem, nejen abychom mohli vycestovat do jiných zemí, ale také abychom se mohli sejít s našimi příbuznými. Očkování by v tomto ohledu mělo velmi pomoci. Ne každý ale vakcínám věří, takže se do očkování mnoho lidí nevrhá.