Lékařů, kteří objevili rakovinné enzymy v očkovacích látkách, našli zavražděných

0
(0)

Dalibor , 27. 03. 2020

Několik holistických (zápalných) lékařů bylo v posledních letech nalezeno mrtvých. Podle oficiálních zdrojů to byly sebevraždy, ale mnohé indicie sebevraždu vylučují.

Lékařská komunita nenachází slov, když vidí to zvláštní načasování úmrtí.

Je to takové zvláštní, že všichni ti "sebevražední" lékaři, byli výzkumníky, kteří právě pracovali na přelomovém léčení rakoviny.

Výzkum Dr. Bradstreeta


Dr. James Jeffrey Bradstreet, renomovaný specialista na autismus, před svou smrtí v červenci 2015 zkoumal enzym. Jeho tělo bylo nalezeno, jak se vznáší na vodě v řece Severní Karolíny. V hrudi měl jedinou střelnou ránu.

Šíří se podezření, že lékař mohl být zabit kvůli svému kontroverznímu výzkumu.

Bradstreet a jeho kolegové zjistili, že imunitní systém je ohrožen enzymem nagalázou. Předpokládali, že nagaláza se do těla dostala prostřednictvím vakcíny.

Dr. Bradstreet pracoval s přirozeně se vyskytující sloučeninou, která může být jedinou nejúčinnější věcí v imunitním systému, která zabíjí rakovinné buňky.

Dr. Ted Bröer v interview pro the Hagmann and Hagmann Report uvádí, že nagaláza zabraňuje činnosti důležitého proteinu v lidském těle, který zabíjí rakovinné buňky

(Nagaláza je protein (alfa-N-acetylgalaktózaminidáza), který vyvíjí enzymatickou aktivitu a vytvářejí ho rakovinné buňky a viry, jako jsou HIV, hepatidída B a C, chřipka, herpes atd. - poznámka redakce).

Průlomová léčba rakoviny

Tato nová průlomová léčba je založena na lidském proteinu GcMAF (globulinových komponenta aktivačního faktoru makrofágů).

GcMAF ve skutečnosti aktivuje makrofágy, které jsou již přítomny, existují uvnitř lidského těla. Zároveň způsobují to, že tělo zničí rakovinné buňky.

Jelikož tělo tuto látku přirozeně produkuje, tělo mnoha pacientů, kteří mají rakovinu, jí nemůže produkovat takové množství, které je potřebné k tomu, aby ho ochránilo před touto chorobou.

Když se však podá GcMAF, imunitní systém může zesílit a sám může bojovat s rakovinou.

V takovém případě není nutná invazivní léčba, jakou je například ozařování nebo chemoterapie.

Na webové stránce GcMAF se píše, že:

"GcMAF umožní lidskému tělu, aby se samy vyléčilo. V těle zdravého člověka má vlastní GcMAF 11 zjištěných funkcí a účinků.

Z toho se dvě týkají buněk, tři vynikající účinky se týkají mozku a 6 souvisí s předcházením rakoviny. Kromě toho, samotné GcMAF působí jako "ředitel" celého imunitního systému."

To, jak reálně funguje GcMAF, řekněme "GcMAF v akci" lze transparentně vysledovat použitím časově-snímatelných fotografií za časový úsek jen 60 hodin, což by se dalo nazvat jako nějaký akční celek.

Závěr
Není divu, že velký farmaceutický průmysl vnímá těchto lékařů jako své úhlavních nepřátel.

Jejich životy byly platbou za potenciálně finanční ztráty, které by farmaceutický průmysl utrpěl tím, kdyby lidé neměli rakovinu.

Je nanejvýš důležité, aby se informace o takovém a podobném dění kontinuální zveřejňovali, šířily a aktualizovali. Rovněž je třeba, aby se lidé v tomto směru i sami vzdělávali. Ve vlastním zájmu.