Filipínští lékaři našli lék na cukrovku! Tento lék tu ale není vůbec známý. Nyní ho poslali do světa.

0
(0)

Dalibor , 05. 11. 2020

Cukrovka je v dnešní době jedním z nejzávažnějších onemocnění, na které ještě nebyl vynalezen účinný lék. Filipínští lékaři a jejich studie ale tvrdí, že lék našli a stačí na něj jen několik ingrediencí.

Filipínský lékař Haymen byl schopen najít lék na cukrovku a podělil se o recept.

Stačí vám jen několik surovin

K receptu vám stačí pouze několik paprik, 2 syrová vejce, a špetka mořské soli. V případě potřeby můžete doplnit i vodou. Papriky si hoďte do mixéru, přijdejte vejce a rozmixujte. Poté přidejte i sůl, klidně i trochu vody. Tento roztok pijte na lačný žaludek. Pokud ale trpíte akutními bolestmi, je lepší navštívit svého lékaře nebo vyhledat odbornou pomoc.

Cukrovka může velmi omezit normální život

Lidé trpící cukrovkou mají vysokou hladinu cukru v krvi. Samotná prevence a léčba je nejúčinnější společně s dostatkem pohybu a také dietou, kterou pak musí pacienti dodržovat. Nejčastější formou je cukrovka 2. typu a postihuje lidi především mezi 40. až 50. rokem života. Mezi hlavní faktory pro vznik cukrovky jsou:

  • Dědičnost
  • Nadváha nebo obezita
  • Sedavý způsob života

Cukrovka není jen o dietě, způsobit může i další zdravotní problémy, co se týče srdce, ledvin nebo zraku. Dostavit se může tak infarkt. Vědci ale stále nemají účinný lék na toto onemocnění. Život s cukrovkou není jednoduchý a má svá vlastní pravidla, která je nutné dodržovat. Nejvíce uděláte, pokud se budete aktivně hýbat a také přehodnotíte svůj dosavadní jídelníček. Vysoká glykémie vás může ohrozit na životě a je způsobena tím, že slinivka produkuje málo inzulínu nebo ho vytváří pozdě.

Cukrovkou mohou trpět také těhotné ženy, je známá jako cukrovka 3. typu, jinak se nazývá také gestační. Pro těhotné platí stejné podmínky, musí se omezit v jídle a pravidelně docházet na kontroly. S porodem většinou tyto problémy zmizí. Hladinu cukru v krvi si pacienti mohou měřit doma nebo pravidelně docházet ke svému lékaři.