Lékaři nechápou: Tento jediný minerál vyléčil artritidu a křeče za 4 týdny u 97% pacientů

4.5
(63)

Dalibor , 10. 12. 2019

Bolesti kloubů způsobené artritidou nebo svalové křeče bývají nejhorší během noci, kdy pacientům brání ve spánku a ani za nic nechtějí odejít.

Užívání léků proti bolestem sice na chvíli pomáhá, avšak, jakmile jejich účinek vyprší, bolesti se vracejí. Kromě toho dlouhodobé užívání takových léků může poškodit játra i ledviny.

Proto, namísto užívání léků je lepší hledat odpověď v přírodě. No a jeden takový přírodní způsob léčení bolestí svalů i kloubů vám prozradíme v našem dnešním článku.

Příčiny svalových křečí a bolestí kloubů

Než přejdeme k jádru článku, řekněme si nejprve o nejčastějších příčin bolesti. Příčiny se samozřejmě mohou u jednotlivých lidí lišit, ale nejčastěji se jedná o následující důvody:

1. Propracované nebo poškozené svaly a klouby - obvykle k ním dochází po nadměrné fyzické námaze nebo cvičení.

2. Dehydratace - nedostatečná hydratace ovlivňuje buňky a tkáně. Křeče bývají často pouze reakcí svalů na dehydrataci.

3. Hyperventilace - nízká hladina CO 2 a nadměrné množství kyslíku vede k nadměrné stimulaci nervových buněk a také k nekontrolovaným stahů svalových vláken. Dochází k němu při příliš rychlém dýchání.

4. Nedostatek výživných látek - jde hlavně o minerály jako jsou draslík, vápník a hořčík.

5. Autoimunitní reakce těla - kdy imunita napadá vlastní tkáně, poškozuje jejich a vznikají chronické záněty a bolesti. Důvodem je obvykle přítomnost toxinů v těle.

Teorie o mědi a uvíznuté elektřině v poškozených nervech

Existuje jedna teorie, která říká, že hlavní příčinou bolestí je zachycena elektřina v poškozených nervech. Když totiž dojde k poškození nervů, přestane nimi proudit elektrický náboj a začne se na v narušených místech shromažďovat. To pak vyvolává bolesti, pálení, otoky, záněty, nevolnosti, nespavost, bolesti hlavy a další zdravotní problémy.

Chronická bolest je znakem, že signály bolesti neustále probíhají vaším nervovým systémem, který generuje poměrně hodně elektřiny.

Měď je pro naše tělo důležitý minerál, každá buňka ho potřebuje. Měď, zinek a železo představují mocné trio významných minerálů. Měď aktivuje enzymy, které působí jako katalyzátor biochemických reakcí. Její nedostatek zastavuje jejich tvorbu a dělá vás náchylnými na různá onemocnění.

Lidské tělo má zhruba jen 50 až 120 mg mědi. To však zcela stačí na jeho optimální činnost. Měď je také výborným vodičem elektřiny. Její přikládání na bolestivá místa prý dokáže zmírňovat bolesti kloubů a svalové křeče.

Jak využít měď proti bolestem a kde ji sehnat?

Nejjednodušším způsobem je využít 1, 2 nebo 5 Euro centové mince . Ty jsou sice uvnitř ze železa, ale povrch mají měděný. Jednoduše vezměte pár těchto mincí a přiložte si je na postižená místa.

Když následně se kterýkoli bolesti, mravenčení, teplo nebo píchání v kloubech či svalech, znamená to, že měď z nich vytahuje uvíznutý elektrický náboj. Mince můžete přikládat na jakoukoliv část těla, měď se z nich začne přes pokožku vstřebávat do těla a pak krví roznášet i do hlubších tkání a orgánů.

Pokud bolest přesto neodchází, vyjděte ven a 10 až 15 minut se na boso projděte po trávě. To také pomáhá zbavit těla nahromaděné elektřiny. Nepoužívejte však 10, 20 nebo 50 centů! Uvedené mince jsou sice také z 90% tvořeny mědí, ale obsahují i ​​5% hliníku, který je pro tělo toxický a je třeba se mu proto za každých okolností vyhýbat.

Příklady lidí, kterým měď takto pomohla

Prvním příkladem člověka, kterému pomohla měď je Keith Young. Ve věku 69 mu artritida zcela znehybnila kolena. Lékaři mu radili, aby si dal operativně vyměnit oba kolenní klouby. Byl vášnivým rybářům a potápěčům, ale jeho onemocnění mu znemožnilo věnovat se svým oblíbeným koníčkem.

Pak se dozvěděl o potenciálních léčivých účincích mědi a začal proto nosit měděné náramky 1 , které jsou alteranatívou k měděným mincím Již po 1 týdnu začal pociťovat zlepšení svého zdravotního stavu. No a po 5 týdnů byl schopen opět volně chodit a vysadit všechny léky proti bolesti, které dosud užíval.

Druhým příkladem je 85 letý Johnny Franks, který se s artritidou potloukal 15 let. Nemoc mu znemožnila ohýbat kolena a bolest byla přímo zničující. Jelikož neměl mnoho peněz, nemohl si dovolit drahou léčbu. Rozhodl se proto pro měděné mince. Už po měsíci se cítil výrazně lépe. Dnes se považuje za zcela vyléčeného.

Jak řekl: "Chození nebylo pro mě nikdy snadnější a bolest je konečně pryč".