Moje babička ze Slovenska mi poradila pít tento čaj, který pomůže vašemu tělu vyloučit všechny toxiny.

0
(0)

Dalibor , 21. 10. 2020

Když se v plicích hromadí hlen, zvyšuje se riziko plicních infekcí. Bílý nebo šedý hlen často naznačuje infekci horních dýchacích cest nebo zánět vedlejších nosních dutin. Silný a tmavě žlutý hlen může bát známkou virové nebo bakteriální infekce.

Jak problémy vyřešit

Představujeme vám jednoduchý, finančně nenáročný lék, který se skládá jen ze tří surovin a navíc je zcela přírodní. Pomůže vašim plicím, aby se zbavily hlenu, toxinů a odstraní infekci. Tento lék je navržen tak, aby rozředil hlen, odstranil je z dýchacích cest a usnadnil vám dýchání.

Ingredience

Budete potřebovat jen pár potravin, které možná i teď hned najdete u sebe doma. Samotné možná působí obyčejně, ale ve vzájemné kombinaci se z nich stává účinný lék.

  • 1-2 čajové lžičky sušených květů divizny
  • Půl šálku vroucí vody
  • 1-2 lžičky medu (výběr závisí na vás)

Příprava léčivého receptu

Najděte nádobu, do které se bude vejít přibližně půl litru vody se všemi ingrediencemi. Sem nalijte vodu a přiveďte ji k varu. Poté do vody ponořte listy divizny a počkejte patnáct až dvacet minut. Následně přidejte lžičku medu. Pokud vám nechutná, není nezbytnou ingrediencí a můžete jej vynechat.

Konzumace

Výsledkem bude teplý čaj. Pijte ho každé ráno ihned po probuzení a nejlépe ve vlažné podobě. Účinky se projeví u každého individuálně, jelikož záleží na množství hlenu a vážnosti infekce ve vašich plicích. Listy nebo květy divizny se již dlouho používají k léčení dýchacích cest, protože je tato bylina ideální při odstraňování hlenu.

Prevence jako základ pro zdraví

Pití bylinkových čajů ale skrývá i další pozitiva. Může se vám výrazně zlepšit trávení, spánek a dokonce i snížit stres. Požívat jej tedy můžete i preventivně, ne pouze v případě obtíží s dýcháním. Jestliže vám divizna nevoní, zkuste ji kombinovat s aromatičtějšími bylinkami, jako je například máta.