Kýžený efekt na váze dosáhnete za 10 -14dní bez velké tréninkové aktivity. Tyto potraviny nejvíce spalují tuk v oblasti bříška

0
(0)

Dalibor , 09. 02. 2020

Sušení těla je komplex striktní proteinové diety a zahrnuje cvičení zaměřené na spalování podkožního tuku a zachování svalů. Této diety se často drží sportovci. Člověku, který má daleko od sportu, je pribratejší a má slabě vyvinutou svalovou hmotu, může tento komplex vyvolat metabolické poruchy. Rychlý úbytek hmotnosti způsobí stejně rychlý návrat ztracených kilogramů. 

Tato dieta je vhodná zejména pro ty, jejichž nejvyšší stupeň aktivity je procházka z práce pěšky. Pomůže vám rychle se zbavit kil bez hormonálních poruch a poškození svalů. Program nevyžaduje intenzivní trénink a je vhodný pro ženy jakéhokoliv věku.

Potraviny pro spalování tuků:
S přísnou dietou byste měli zhubnout od 0,7-1 kg za den. Vše závisí od vašeho těla: čím více tukové hmoty, tím se bude rychleji spalovat. Čím blíže jste k optimální hmotnosti, tím pomaleji budete hubnout.

Seznam produktů na 10 - 14 dní diety

- 5kg pohanky, čočky, ječmene
- čerstvé okurky, rajčata, ředkvičky, listový salát
- 1kg neslazených jablek
- 1kg grapefruitů
- 20 kuřecích vajec
- 1kg kysaného zelí (produkt je bohatý na enzym, který zlepšuje rozklad a trávení bílkovinných potravin)

- 1kg kuřecích prsou
- 1kg mořských ryb
- 2kg nízkotučného tvarohu
- 100g vlašských ořechů na kompenzaci nedostatku zdravých tuků
- 300g sušených švestek na prevenci zácpy
- 4 litry kefíru s 1% tuku
- 2 citrony

Tipy na výživu:

- Začněte ráno sklenicí vody s citronovou šťávou.

- Dáme si vařit polovinu kuřecích prsou a polovinu ryb, které si rozdělíme na celý týden. Střídejte den, kdy konzumujete ryby a kdy kuřecí maso. Na druhý týden si připravte zbytek jídla stejným způsobem.

- Kombinujte výše uvedené produkty v souladu s tímto principem: kuřecí maso se zeleninou, rybu s kaší z ječných krup. Kaše by měla mít velikost pěsti.

- Počet vajec za den, které byste měli zkonzumovat jsou 2ks. Připravte si je s tvarohem, půl grapefruitu nebo hrst kysaného zelí.

- Pečte jablka bez přidání cukru. Zkombinujte je s tvarohem (250g) na snídani nebo večeři. 

- Tvaroh a kefír je také dobře konzumovat s čerstvými bylinkami.

- Ořechy a švestky - jako svačina konzumujte do 16:00. Porce - 3 jádra ořechů a 4 ks švestek.

- Tekutiny během dne: nejméně 1,5 litru nesycené vody, zeleného čaje, kávy bez cukru.

  • Koření vylučte ze stravy, zvyšuje chuť k jídlu. Do jídla můžete přidávat sůl.

Po 10-14 dnech pokračujte v jídle podle systému, uvedeného výše, ale udělejte menší úpravy. Zahrňte více fazolí, cizrny a hrášku. Přidejte krůtí maso, libové hovězí maso, celozrnný chléb, tvrdý sýr. Také si jídelníčky obohaťte o omáčky, hustý jogurt, zakysanou smetanu s obsahem tuku 10%, olivový a kukuřičný olej. Namísto sladkostí jezte sezónní plody, ovoce a med.

Postupně si tělo zvykne obejít se bez muffinů, bonbónů, či klobás. Právě to jsou hlavní zdroje zbytečných kalorií a extra kilo! Nejen, že vaše postava bude jako z katalogu, výrazně si zlepšíte zdraví. 

Přejeme Vám hodně štěstí na cestě ke zdravému životnímu stylu a harmonii! Nezapomeňte tento článek sdílet se svými přáteli.