Podle vědců lidé s krevní skupinou Rh negativní nejsou z naší planety. Jsou to jasnovidci, mají nižší teplotu a nadbytečný obratel

4.5
(47)

Dalibor , 12. 12. 2019

Vědci mají teorii, která by mohla vést k tvorbě negativních krevních skupin. Zatím jsou to jen teorie, které nejsou obecně uznávány a vědecká komunita nechává tyto otázky stále otevřené a čeká na odezvu.

Krevní skupiny

Negativní a pozitivní krevní skupiny prostě nejsou kompatibilní. Údajně máme všichni společného předka, ale 15 procent lidí není zahrnutých do tohoto rámce. Je možné, že + a - je důkazem dvou různých typů civilizace nebo genetické modifikace?

Existuje několik teorií souvisejících s krevními skupinami. Některé teorie tvrdí, že neandrtálci měli krevní skupinu RH - (negativní). Vědci tvrdí, že nejstarší krevní skupinou je 0. Přibližně před 35 000 lety se objevila krevní skupina 0, a před 20 000 lety krevní skupina A, před 10 000 lety krevní skupina B a krevní skupina AB se objevila jako poslední. Mnoho lidí je znepokojených ohledně záhady krevních skupin.

Skutečná záhada sestává v tom, že ani věda nezná odpověď na otázku z čehož vyplývají negativní krevní skupiny. Lidé, kteří mají negativní krevní skupiny, chtějí vědět víc o tom, jak Rh - vzniklo, a lidé s pozitivními krevními skupinami se io tyto rozdíly zajímají. Když v Japonsku vyplňujete formuláře do zaměstnání, najdete tam i otázku ohledně vaší krevní skupiny. V některých zemích býval zákon, podle kterého museli být lidé před svatbou testování kvůli jejich krevní skupině. Tato záhada může být v mnoha ohledech překážkou pro mnohé páry.

Někteří lidé si neumějí sami sebe představit s partnerem jiné národnosti a někteří by zase nemohly být s někým jiného vyznání. Ale už jste někdy slyšeli o tom, že by se pár rozešel kvůli neslučitelnosti krevních skupin? I když to zní absurdně, tento problém může být vážnější než se zdá. Pokud předpokládáme, že žena má Rh -, musíme zvážit, že se v ní jistě nachází přirozený ochranný mechanismus, který by zničil všechny Rh + krvinky v lidském plodu. Nyní mluvíme o problému, který není imaginární, jako například imaginární rozdíly jako jsou národnost nebo vyznání. Tentokrát máme skutečnou fyzickou nekompatibilitu v páru. Co si o tom myslíte? Mohly by být rozdíly v krevních skupinách důvodem, aby si lidé nevybírali partnera s jinou krevní skupinou?

Rh negativní

Lidé s krevní skupinou Rh negativní jsou jedineční. Proto je zvláštní, že člověk s typem 0 negativní se považuje za "univerzálního dárce". To znamená, že jeho nebo její krev může být darovaná každému bez ohledu na krevní skupinu pacienta bez hrozby způsobení špatné reakce.

Vědci dělají testy, aby určili rozdíly mezi Rh negativními a Rh pozitivními lidmi. S Rh - jsou spojeny některé zajímavé a neobvyklé schopnosti. Negativní krevní skupina je spojena se zvýšenými psychickými schopnostmi a vyšším IQ, ale na druhé straně mají tito lidé fyzicky méně vyvinuté tělo. Modré nebo zelené oči a zrzavé nebo blond vlasy jsou často charakteristické pro lidi s touto krevní skupinou.

Lidé s Rh negativními krevními skupinami jsou často spirituálnejší, mají nižší tělesnou teplotu, zvýšenou citlivost na teplo a sluneční světlo a nemohou získat transfuzi krve z Rh pozitivního dárce. Někteří mají dokonce nadbytečný obratel nebo žebra. Krevní skupina Rh negativní nesleduje původní evoluční vývoj. Je to jakoby někdo udělal zásah navíc.

Lidé s negativní krevní skupinou nemají v evoluci společného předka s lidmi, kteří mají pozitivní krevní skupinu. Krevní skupina Rh negativní nemůže být klonovaná, ta druhá může. V přírodě nenajdeme krevní skupinu Rh negativní nikde jinde, pouze u lidí. Krevní skupina 0 (-) negativní je univerzálním dárcem a je to čistá krev bez antigenů.

Charakteristika lidí s negativní krevní skupinou:

Přibližně 14 až 15 procent lidí na světě má negativní krevní skupinu. Nejvyšší procento z nich žije mezi bílými obyvateli v Evropě a nejméně v Asii, Africe, mezi Afroameričanů a domorodými Indiány v Americe.

  • Krevní skupina 0 negativní je univerzálním dárcem. Může darovat krev každému, a proto je nejžádanější skupinou.
  • Někteří lidé s krevní skupinou Rh negativní mají nadbytečný obratel.
  • Tělesná teplota u lidí s krevní skupinou Rh negativní je nižší než je průměrná teplota.
  • Lidé s krevní skupinou Rh negativní mají také nižší krevní tlak než průměrný tlak.
  • Tito lidé mají lepší mentální a analytické schopnosti.
  • Jejich smysly jsou lepší.
  • Také mají úzké žebra.
  • Lidé s krevní skupinou Rh pozitiv mají zvýšené negativní elektromagnetické záření kolem jejich těla.

Záhada hemolytické nemoci

Hemolytická choroba se objevuje tehdy, když jsou partneři žena s Rh - a muž s Rh +. Pokud matka nedostane injekci s protilátkou a její miminko je Rh +, její tělo si vytvoří ochranný mechanismus, který bude chtít plod zabít. Pokud první těhotenství uspěje i bez injekce s protilátkou, druhé téměř jistě neuspěje, protože během druhého těhotenství bude ochranný mechanismus u ženy silnější a téměř jistě plod zabije a dojde k potratu.

Něco takového se neděje nikde jinde v přírodě. Matky s pozitivní krevní skupinou neodmítají plod pokud je dítě Rh negativní nebo Rh pozitivní. Jen si představte, kolik potratů by bylo, kdyby lidé nevěděli o krevních skupinách. A děsivé je, že mnoho z nás to neví dodnes.

Modrá krev

Stále častěji slyšíme o tom, že členové královských rodin se žení s příbuznými. Ačkoli je to považováno za incest, stále se to děje, protože k tomu mají důvod, kterým je nemíchat Rh faktor. Všichni z nich mají Rh negativní a nechtějí se smíchat se zbývajícími 85% lidmi, kteří mají krevní skupinu Rh pozitiv. Sňatky jsou spojeny prostřednictvím dohody. Příkladem takového manželství je manželství prince Philipa a královny Alžběty II. Princ Philip je její bratranec z druhého kolena.

Důležitost krevní skupiny pro ně spočívá i v tom, že všechny královské rodiny na světě jsou příbuzné. Fráze "modrá krev" je opodstatněná, protože když krevní skupina Rh negativní je zoxidovaná, stává se modrou.