Krém proti vráskám: vyrobte si svůj vlastní účinný krém s minimálními náklady

0
(0)

Dalibor , 08. 10. 2020

Vrásky jsou tím, čemu se nevyhne žádný člověk – muž ani žena. Všichni chceme mít mladistvou a hladkou pokožku co nejdéle. V dnešní době se ale vrásky začínají objevovat velmi brzy, jakkoli se jim snažíme zabránit. Může za to sluníčko, stres, znečištění životního prostředí, špatná strava a další faktory. Pokud byste si chtěli koupit krém proti vráskám v obchodě, zřejmě byste byli ohromeni obrovským výběrem – a v řadě případů také vysokou cenou výrobku. Bohužel, ne všechny prostředky proti vráskám jsou účinné. Proto je čas vyzkoušet přírodní řešení.

Domácí krém s úžasnými výsledky

Domácí krém, na který vám níže nabídneme recept, se postará nejen o vaše vrásky, dokonale zvlhčí a vyhladí vaši pokožku. Tím, že zabráníte vzniku vrásek, budete vypadat mladší, ale taktéž zpomalíte proces stárnutí. Krém nemá žádné negativní účinky a je zcela bezpečný. Prvních výsledků si můžete všimnout už po sedmi dnech užívání!

Co je potřeba k přípravě krému?

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 1 žloutek,
  • 1 lžíce olivového oleje nebo mandlí,
  • 1 čajová lžička medu,
  • 2 čajové lžičky farmaceutické vazelíny.

Postup přípravy je jednoduchý. Vazelínu vložte do mikrovlnné trouby na 20 sekund, aby se rozpustila. Poté přidejte všechny ostatní ingredience. Míchejte, dokud nezískáte homogenní hmotu. Směs skladujte v nádobě na krém na obličej.

Jak se krém používá?

Naneste krém na obličej a jemně vmasírujte do pokožky. Poté jej nechte 30 minut působit. Odstraňte vatovým tamponem namočeným ve vodě. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte krém každý den.

Tipy pro lepší výsledky

Vaše pokožka potřebuje alespoň jednu hodinu, aby krém správně vstřebala, proto jej aplikujte dvě hodiny před spaním. Pokud chcete, aby krém zůstal déle čerstvý, uchovávejte jej v chladničce. Krém můžete použít i dvakrát denně: je to bezpečné.