Kouříte? Tento návod vám pomůže pročistit plíce již za 72 hodin

0
(0)

Dalibor , 09. 02. 2020

V dnešní době se ještě najdou lidé, kteří si myslí, že když nekouří, jejich plíce jsou zcela čisté a zdravé. To je však omyl! Kuřáci nemusí být jediní, kteří s plícemi mohou mít problém.

I pasivní kouření a znečištěné ovzduší může mít na plíce velmi negativní účinky, a to i u dětí. Návod, který vám dnes přinášíme, je sice výhradně pro kuřáky, ale dokáže pomoci všem, kteří o jeho účinky stojí.

Tento návod vám pomůže dokonale pročistit zanesené plíce už do 3 dnů. Také je důležité před zahájením této "léčby" minimálně dva dny dopředu vysadit všechny mléčné výrobky, protože ty dokáží zpomalit proces uzdravování plic. Dále postupujte krok po kroku.

Jak přestat kouřit ?

1. Ráno před snídaní si vytiskněte dva citrony do 300 ml vlažné vody a vypijte ji. Lépe se vám váš metabolismus ráno nastartuje.

2. Jak dopolední svačinu si připravte 300 ml mrkvové šťávy. Je důležité, aby to byla čerstvá šťáva z čerstvé mrkve.

3. Na oběd vypijte 400 ml šťávy buď z řepy, petržele, mandlí, rajčat nebo fíků. Prostě z něčeho, co obsahuje velké množství draslíku.

4. Před spaním si dopřejte znovu 400 ml džusu, v tomto případě ale brusinkového. Brusinky mají pozitivní výsledky v boji s bakteriemi, které se v plicích nacházejí.

5. V průběhu dne vypijte 300 ml buď ananasového nebo grapefruitového džusu, klidně zředěného s vodou. Záleží na vaší chuti. Ananas i grapefruit mají antioxidační účinky, které k pročištění plic a celého organismu výrazně pomohou.

6. Během tohoto ozdravného procesu si každý den připravte horkou lázeň, alespoň na 20 minut.

7. Dobrým pomocníkem při očistě plic je eukalyptový olej. Vezměte si hrnec s horkou vodou a kápněte do něj 5-10 kapek oleje a inhalujte tak dlouho, dokud voda zcela vychladne.

👍 Tento návod je užitečný