--> --> Kosmetička to radí všem dámám po 40-tce: Pokud vás trápí vrásky na dekoltu, toto jejich zmírní a krk omladí alespoň o 7 let! - iRecept

Kosmetička to radí všem dámám po 40-tce: Pokud vás trápí vrásky na dekoltu, toto jejich zmírní a krk omladí alespoň o 7 let!

-->
-->
0
(0)

Dalibor , 03. 05. 2020
-->

Dříve či později to čeká každou ženu. Na dekoltu se mohou objevit vrásky a přestože to není žádná tragédie, minimálně nás připravují o mladistvý vzhled.

Vrásky v oblasti dekoltu jsou důsledkem přirozeného stárnutí, ale může za to i UV záření či spánek v poloze na boku. Nezaměňujte je však se stářím! Často se vyskytují také u mladých žen jako důsledek dehydratace.

Naštěstí existuje způsob, jak si s nimi poradit!

Máme pro vás jednoduchý domácí recept, který vrásky na dekoltu vyhladí doslova za pár minut. Stačí, když si z času na čas připravíte a aplikujete jednoduchou masku plnou živin. Neváhejte také sáhnout po receptu od odbornice. Masku z aloe vera od kosmetičky si nebudete vědět vynachválit!

Stará maska ​​na bázi pivovarských kvasnic

Pivovarské kvasnice jsou všelék nejen na kůži, ale i na poškozené vlasy. O tom ale jindy. Dnes se podíváme, v jaké kombinaci pomohou vašim vráskám.

složení:
  • 100g obyčejného bílého jogurtu
  • 1pl sušených pivovarských kvasnic
  • 1pl rostlinného oleje

Použití:

Smíchejte všechny ingredience tak, aby vám vznikla hladká hmota. Následně masku aplikujte na krk a dekolt a nechte ji tam alespoň po dobu 15 minut. Klidně můžete i déle. Potom masku omyjte vlažnou vodou a místa, na kterých jste ji nanášely, potřete v tenké vrstvě olejem, případně postačí i hydratační krém či tělové mléko. Důležité je, aby se po odstranění masky kůže hydratované a premastila.

Pro dosažený efekt opakujte proceduru třikrát týdně nejlépe před spaním, ideálně před sprchou, ale nezapomeňte si problematická místa po sprše natřít.

Avokádová maska ​​na dekolt - elixír mládí na krk a dekolt (recept přímo od kosmetičky)

Maska z avokáda je ceněna pro své regenerační účinky, díky čemuž je pleť krásnější a odolnější. Vysoký obsah vitamínu E zase udržuje její zdraví a zabraňuje předčasnému stárnutí. Je to balzám na suchou pleť a jemné vrásky, protože má vysoký podíl tuků co sušší pleť na dekoltu ocení. Najdeme v něm antioxidanty, které bojují za regeneraci buněk a jejich zdraví, dostatek vitaminu B, C az minerálních látek draslík, magnézium či fosfor.

Avokádo je plné kyseliny olejové, obsahuje také pořádnou porci vitamínu E, který pomáhá zlepšit texturu pleti a zároveň bojovat proti poškození volnými radikály, které způsobují stárnutí. Kyselina mléčná v jogurtu jemně uvolní odumřelé kožní buňky, takže vaše pleť bude svěží a nabude jasnější vzhled. Můžete přidat i rozmixovanou listovou zeleninu, která dodá extra anti-age vitamíny jako je A a E.

potřebujeme:

½ zralého avokáda

2 lžíce organický řecký jogurt

1 lžíce mixované listové zeleniny

V mixéru vše rozmixujeme a naneseme silnou vrstvu masky na dekolt a krk, necháme působit po dobu 15-20 minut. Opláchneme vlažnou vodou a aplikujeme pleťový toner.

Maska z banánů a esenciálního růžového oleje

Banány jsou jemné a růžový olej používali již ve starověku, kdy představoval nejvyšší level v oblasti kosmetiky. Pojďme se podívat, jak takovou masku vyrobit.

složení:

1 velmi zralý banán

1pl esenciálního růžového oleje

použití:

V první řadě si připravte banánové pyré, přidejte do něj esenciální olej a dobře promíchejte. Masku opět aplikujte na krk a dekoltu a nechte působit alespoň 20 minut. Poté smyjte studenou vodou. Opět opakujte alespoň třikrát týdně, pokud chcete docílit kýžený efekt.

-->

Maska z medu a avokáda

Účinky medu jsou podobné jako účinky růžového oleje. Zjemňuje a navrací pružnost, i proto je oblíbeným při výrobě kosmetických produktů. Avokádo má zase blahodárné účinky nejen v kuchyni, ale iv kosmetice - nejdůležitější roli v něm sehrává olej.

složení:

100g dužiny z avokáda

1pl medu

použití:

Připravte si avokádo a přidejte do něj med. Umixujte hmotu tak, aby konzistence zůstala jednotná. Masku následně aplikujte na krk a dekolt a jemně masírujte alespoň 10 minut. Po masáži si masku nechte ještě alespoň dalších 15 minut a poté smyjte studenou vodou.

-->