Kosmetička mi poradila několik rad k nezaplacení, jak používat mořskou sůl způsobem, o jakém se nám ani nesnilo: Využivám to každý den!

0
(0)

Dalibor , 22. 05. 2020

Ženy, věděli jste, že mořská sůl je vynikající pro vaši pokožku a dokáže úžasné věci s vaší tváří.

Mořská sůl okáže vyhladit vrásky, omladit, zpevnit a skvěle hydratovat.

Jak ji využít pro krásu

Průhledné krystaly jsou totiž velmi bohaté na sodík, železo, draslík, síru a brom. Jinými slovy to pro vaši tvář buněčná výživa, obohacování kyslíkem, růst nových buněk, ochrana před infekcí, produkce melaninu a ochrana před předčasným stárnutím. Stačí, když se ráno umyjete slanou vodou.

Masky na obličej z mořské soli

Na vyhlazení pokožky:

  • 1 polévková lžíce zakysané smetany,
  • 3 lžíce kefíru,
  • 1 lžička tekutého medu se zadělá do hladka.
  • 1 lžičku mleté ​​mořské soli.

Naneste na 15 minut na obličej, opláchněte, naneste krém.

Na povadlou, zavěšené pokožku:

Smíchejte 1 lžičku rozdrcené mořské soli s 1 polévkovou lžičkou olivového oleje a 2 lžičkami tekutého medu. Naneste na 15 minut na obličej, opláchněte teplou vodou, aplikujte krém.morskej soli

Vyživující maska:

Rozšleháme vaječný žloutek s 1 polévkovou lžičkou krupice. Přidejte 1 lžičku mořské soli a tekutého medu.čo potřebujete na mytí
Čisticí maska. Stejné množství mořské soli a sody se rozmíchá s kefírem na hustou kaši. Aplikujte na vyčištěný obličej po dobu 10 minut v místě největšího nahromadění černých teček. Omyjte a naneste krém.

Používejte tyto masky ne více než dvakrát týdně, abyste se zbavili vnějších příznaků stárnutí a vadnutí pokožky. Ale aby byl výsledek ještě rychlejší a viditelnější, praktikujte mytí obličeje slanou vodou.

Jak mýt obličej slanou vodou

Voda s obsahem mořské soli dodává pokožce cenné minerály, čistí a vyživuje.

Rozpusťte 0,5 lžičky nebo 1 lžičku (pro mastný typ obličeje) mořské soli ve sklenici teplé vody. Dvakrát denně opláchněte čerstvě připraveným roztokem. Vysušte tvář s ručníkem a aplikujte výživný krém.

Opakujte postup tři týdny, můžete následně na 30 dní přestávku. Pokožka bude vypadat mladší, pevnější a svěžejší.


Bohužel, tyto metody jsou kontraindikovány pro velmi citlivou a suchou pokožku obličeje, přítomnost ran nebo podráždění. Pokud jde o ostatní případy, mořská Soluni se stane nepostradatelným nástrojem v boji proti příznakům stárnutí.