Kořen této rostliny bude za chvilku na každé zahradě. Umí vám dost pomoci se zdravím.

0
(0)

Dalibor , 22. 03. 2021

Samotná příroda oplývá mnoha silnými zdravotními přínosy. Mnoho z nás si neuvědomujete přítomnost mnoha silných rostlin, které jsou schopné pomoci se zdravotním stavem, některé z nich jsou dokonce přítomné v každé zahradě. Pokud se zamyslíte nad leukémií, jste si vědomi toho, jak hrozný je to stav. Nemocní lidé se potýkají s chemoterapií, léky, špatnou kvalitou života a všeobecným neštěstím. Kořen pampelišky může být pro tuto nemoc velmi přínosný, dokáže pomoc člověku, který se potýká se zrádnou leukémií.

Vztah pampelišky k leukémii

Nedávné studie ukazují, že tato rostlina je cytotoxická pro 3 typy buněk, které způsobují leukémii a zabíjejí až 96 % z nich po pouhých 48 hodinách. Podle onkoložky Caroline Hammové se vliv pampelišky na leukémii testoval u staršího pacienta, kterého trápila myelomonocytární leukémie, což je jedna z nejagresivnějších forem leukémie.

Během chemoterapie pacient neudělal žádný pokrok. Takže mu v nemocnici nabídli, že může začít s přírodní terapií, která zahrnovala čaj z kořene pampelišky. Při pití pouze čaje z kořene pampelišky pacient vykazoval významný pokrok a odmítl pokračovat v chemoterapii. Pampeliškový čaj funguje tak, že ovlivňuje rakovinotvorné buňky, které se rozpadnou do 48 hodin a stimulují růst nových zdravých buněk v těle pacienta.

Dr. Hammová kontaktovala Siyarama Pandeyho, biochemika z University of Windsor, který se svými studenty provedl studii, ve které odebrali krevní buňky od devíti různých pacientů. Pacienti konzumovali extrakt z kořene pampelišky. Pandey tvrdil, že do 24 hodin byla rakovinná buňka zabita velmi selektivním způsobem a zdravé buňky zůstaly na živu.

Vlastnosti kořene pampelišky

Podle mnoha studií má extrakt pampelišky mnoho účinných látek, které bojují proti melanomu, leukémii, stejně jako rakovině prsu a prostaty. To není překvapující skutečnost, protože extrakt z kořene pampelišky se používá po staletí jako účinná metoda léčby v tradiční lidové medicíně.