Kořen, který dokáže ničit rakovinné buňky již během dvou dnů

0
(0)

Dalibor , 24. 08. 2020

Kořen této rostliny byl již v antice používán jako mocný lék na všelijaké neduhy. Nedávné výsledky testů ho ale umístily až na vrchol žebříčku léčivých rostlin. Vědci z Regional Cancer Center v Ontariu v Kanadě, kde zkoumají rakovinu a léči pacienty, přišli se zajímavými výsledky. Doktorka Carolyn Hamm vyléčila pacienta z akutní leukémie za pomocí kořene pampelišky.

Zázračná pampeliška

Možná se to zdá neuvěřitelné, ale opravdu jde o velmi silnou bylinu, která nám doslova roste pod nosem. Badatelé udělali několik klinických testů na onkologických pacientech a zjistili, že tento kořen pomáhá také proti dalším druhům rakoviny jako je například

  • rakovina prostaty
  • rakovina plic

Vyléčený pacient byl 72letý John Di Carlo. Lékaři se mu snažili pomoci všemi dostupnými metodami, jenže bez výsledku. Žádná léčba nezaznamenala pokrok. Pacient byl z nemocnice poslán domů, kde měl dožít své poslední dny. S jedním doporučením.

Čaj, který zabíjí rakovinu

Lékařka mu doporučila, aby si pravidelně připravoval čaj z kořenů pampelišek. Di Carlo důsledně dodržoval lékařčino doporučení a během pár měsíců byli všichni svědkem nečekaného obratu. Stav muže, kterému už nikdo nedával šance na přežití, se začal lepšit.

Nedávné studie odhalily, že extrakt z kořen pampelišek dokáže velmi rychle likvidovat rakovinné buňky, jak tomu bylo v případě Di Carla. Už během prvních 48 hodin poté, co pacient vypil první extrakt, se buňky rakoviny začaly rozpadat a tělo je nahradilo novými a zdravými. Ačkoliv nejde o nejchutnější z čajů, je rozhodně příjemnější než chemoterapie či radiace, které mají drastické vedlejší účinky.

Běžné postupy a metody léčby rakoviny mají negativní vliv na imunitní systém. Zabíjí sice rakovinné buňky, avšak během zákroku zabíjí i ty zdravé. Kořen pampelišky má ale docela opačný efekt. Ve skutečnosti podporuje funkci imunity a likviduje pouze špatné a škodlivé buňky. Doktorka Hammová však důrazně varuje, že extrakt z pampelišek může ovlivnit výsledky chemoterapie. Je nutné se poradit s ošetřujícím lékařem, než začnete extrakt užívat.

Pampeliška pomůže i s dalšími zdravotními problémy

I když rakovinou netrpíte, požívání listů pampelišky či pití čaje z jejích kořenů vám může posílit zdraví. Pampeliška pomůže v boji proti cukrovce. Živiny obsažené v rostlině stimulují funkci štítné žlázy a ta začne produkovat více inzulinu, který zase sníží hladinu cukru v krvi.

Pokud trpíte zažívacími potížemi, či se chcete zbavit škodlivin z těla i pro vás máme řešení. Pampeliškový odvar stimuluje funkci jater. Navíc je bohatý na antioxidanty a vitamíny C, které jsou důležité v boji proti infekcím a bakteriím. Pampeliškové listy jsou hořké, ale velmi zdravé a 100 % jedlé. Navíc jsou plné vlákniny a snižují riziko vzniku obezity a srdečních chorob.