Konopí léčí rakovinu a státní úřady to celou dobu vědí. Zde jsou důkazy

0
(0)

Dalibor , 03. 01. 2020

Konopí je v USA na seznamu léčivých látek první kategorie, což znamená, že má jen velmi malé, případně žádné léčivé účinky. A to i přesto, že vlastní patenty, které říkají něco úplně jiného.

Léčivo Marinol, schválené americkým úřadem pro léky a potraviny (FDA), je v podstatě syntetické THC (účinná látka v konopí).

Ke dnešnímu dni statisíce, ne-li miliony lidí po celém světě sedí ve věznicích kvůli porušení zákonů ohledně této léčivé rostlinky, která se ocitla na seznamu zakázaných drog.

Pokud však vládní orgány a jejich korporátní vlastníci z ní odeberou účinnou látku a účtují vám za ni vysokou cenu, tak pak je vše v pořádku.

Proč je tomu tak? Vysvětlíme vám to ...

Vláda USA, ale i všechny ostatní vlády a státní úřady v jiných zemích, jsou si dobře vědomy léčivých účinků konopí.

Jak by také ne? Vždyť přece konopí se používalo jako lék minimálně 10000 let. Dokonce i v západních zemích přes 100 let.

Nacházelo se v desítkách různých léků prodávaných bez předpisu na všelijaké onemocnění - vše od přípravků proti bolesti, přes nevolnosti až po elixíry na spaní.

Proč pak z něj udělali nelegální drogu?

Jde o velmi dlouhý příběh a dnes do něj nebudeme zacházet. Pokud byste si chtěli sami přečíst v angličtině o chamtivosti a rasismu, které vedly ke kriminalizaci této Nejužitečnější rostlinky na světě, tak si přečtěte tento článek: Proč je marihuana nelegální .

 

Dozvíte se tam nejen důvody, proč se tak kdysi stalo, ale současné důvody vládních orgánů, proč ji i nadále chtějí udržet v ilegalitě.

Pokud by se totiž konopí zcela legalizovalo, o své biliony dolarů a eur by přišli především farmaceutické společnosti.

To, co si dnes většina lidí neuvědomuje je, že vlády různých zemí napomáhaly farmaceutickým firmám zabetonovat přírodní terapie po celá desetiletí. Konopí je jen jedním z nich, existují totiž i mnohé další potlačovány přírodní léčby.

Jako prezident Nixon objevil přesně to, co objevit nechtěl

Vláda USA věděla o tom, že konopí léčí rakovinu již od roku 1974.

V roce 1972 prezident Nixon požadoval větší rozpočet pro svou válku proti drogám. Myslel si, že pokud se mu dokáže prokázat souvislost mezi kouřením konopí a rakovinou plic (podobně jako u cigaret), tak potom ten vyšší rozpočet mu Kongres schválí.

Dal proto roli Lékařské fakultě ve Virginii 2 roky na to, aby provedli studii o účincích THC na lidský organismus.

V roce 1974 byla studie hotová.

Ukázalo se však, že pokud je THC zkonzumována ve vysoké koncentraci (jako například ve formě konopného oleje), tak v těle napadne všechny zmutované rakovinné buňky a zároveň posílí a omladí zdravé buňky.

Jinými slovy, objevili PERFEKTNÍ lék na rakovinu.

Pracuje rychle, spolehlivě, na mnoho druhů rakovin, ve všech stádiích a s NULOVÝMI škodlivými vedlejšími účinky (na rozdíl od chemoterapie, která rozvrátí celé vaše tělo a zabije minimálně 1 pacienta z 5).

Počkejte však, to stále není všechno ... Další výzkum ukázal, že THC rozpouštělo VŠECHNY druhy nádorů a dokáže dokonce zneškodnit i bakterie rezistentní na antibiotika.

Když prezident Nixon viděl tuto zprávu, tak se strašně rozzuřil.

Vyhodil ji celou do koše a studiu klasifikoval jako tajnou. V roce 1976 jeho nástupce, prezident Ford, ukončil veškerý veřejný výzkum konopí a udělil něj exkluzivní práva hlavním farmaceutickým firmám.

Im se však nepodařilo vyvinout takovou syntetickou formu THC, která by měla stejné léčivé účinky jako přírodní, ale bez omamující vlivu na organismus.

Jak jsme se dozvěděli o této utajené zprávě?

K této utajené zprávě veřejnost dostala jen díky rokem úsilí zanícených lékařů a právníků , kteří si ji vyžádali na základě zákona o svobodném přístupu k informacím.

Státní orgány po celou dobu lhali. Měli na to několik důvodů.

Jedním z nich byly, jak již bylo zmíněno, farmaceutické společnosti. Ty utratili miliardy dolarů na lobbování, aby konopí zůstalo nelegální, protože vydělávali biliony na prodeji chemoterapie a na předstíraném výzkumu rakoviny.

Oni si velmi dobře uvědomují, že onkologičtí pacienti a jejich rodiny jsou ochotni utratit celé své životní úspory či dokonce i prodat své domy, jen aby měli na zaplacení chemoterapie a jiných léků na rakovinu.

Častokrát tito lidé utratí všechny peníze a jejich milovaný nakonec stejně umře .

Pokud by se veřejnost dozvěděla, že státní úřady lhali celých 40 let, že MILIONY životů mohlo být zachráněno a že umírající si mohli doma v květináči vypěstovat rostlinku, která by je zachránila ... Veřejnost by se na politiků velmi, ale opravdu velmi naštvala.

Toto je důvod, proč je třeba tyto informace dále šířit!

Nezapomínejte na to, že vláda USA vlastní ohledně konopí mnoho patentů

US patent 6630507 nezpochybnitelné uvádí, že canabinoidy (látky z konopí) jsou užitečné při prevenci a léčbě širokého spektra onemocnění, včetně:

 • autoimunitních onemocnění
 • mozkové mrtvice
 • úrazů
 • Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby
 • demence
 • HIV

Patent udělen v roce 2003 byl proveden Národním institutem zdraví a je přidělen Americkému ministerstvu zdravotnictví.

Avšak v informačním věku již nedokáží nadále udržovat jejich lži o konopí při životě.

Další důkazy - přes 100 vědeckých studií prokazujících, že konopí je účinné na různé druhy rakoviny, najdete například v článku (anglicky): 100 studii se shoduje v jednom: Konopí vyhlazuje rakovinu .

Jsou tam důkazy o tom, že konopí léčí:

 • rakovinu prsu
 • rakovinu tlustého střeva
 • leukémii
 • rakovinu děložního čípku
 • melanom
 • a kromě toho také zvyšuje imunitu

Pozor, jsou 2 druhy konopného oleje. Jeden léčí, druhý ne

Pokud jste náhodou v obchodech už narazili na konopný olej a zaradovali se, že už iu nás je dostat tento lék na rakovinu, nepotěším vás. Jde s největší pravděpodobností o ten druh, který neléčí.

Vysvětlíme vám to.

Složka, která léčí rakovinu je THC, které je rozpustné pouze v tucích a alkoholu. To je důvod, proč někteří uživatelé konopí si ho praží na másle a následně takové máslo přidávají do koláčků, respektive takzvaných "cookies".

První druh oleje , který obsahuje THC, se vyrábí tak, že se konopí rozdrtí a potom vyluhuje v čistém alkoholu (tak blízko k 100% jak to jde). Pak se tento alkohol přecedí a pomaličku zahřívá, aby se odpařilo.

Doporučujeme: Přírodní léčba osteoporózy

To, co zůstane, je v podstatě "čistý lék" ve vysoce koncentrované formě.

Druhý druh oleje , který neobsahuje THC, se vyrábí lisováním konopných semínek za studena, čímž se z nich extrahují zdravé tuky. Ty jsou sice pro tělo velmi zdravé (obsahují omega mastné kyseliny), ale neobsahují žádný THC.

No a to je zřejmě důvod, proč tento konopný olej je legální a můžete si ho běžně koupit v obchodě.

závěr

Uvědomujeme si, jak se nyní někteří lidé budou snažit sehnat nebo si sami vyrobit konopný olej obsahující THC.

Jediné místo, kde ho seženete, jsou lékárny ve státech, kde je konopí legální. Bohužel, Slovensko mezi ně nepatří.

Pokud si ho budete chtít vyrobit sami, velmi bychom vám to nedoporučili.

Prvním důvodem je fakt, že jde o velmi komplikovaný a dokonce nebezpečný proces kvůli lihovým výparům a hrozbě jejich vznícení či výbuchu.

No a druhým důvodem jsou možné zákonné následky, pokud by vás při tom chytili.

Zřejmě jako jediná možnost, zbývá už jen vycestovat do země, kde je látka THC legální. No a léčbu uskutečnit přímo tam, neboť takový olej není možné na Slovensko legálně dovézt.

👍 Tento návod je užitečný