Tato kombinace zaručeně vyplaví odpad a tuk z vašich střev. Kila kolem pasu půjdou dolů

4.7
(59)

Dalibor , 10. 12. 2019

Naše střeva během našeho života za 70 let zpracují neuvěřitelných 100 tun potravy a 40 000 litrů tekutin. Z toho množství se ve střevech a tuku usadí až 7 kilo toxického odpadu, které neustále kontaminují krev a způsobují nevratné poškození našeho těla.

Když střeva nejsou čisté, projevuje se to několika příznaky, jako například častá zácpa, narušený metabolismus, cukrovka, nestála tělesná váha či onemocnění ledvin nebo jater. Ojedinělé nejsou ani problémy se sluchem, zrakem, pokožkou, vlasy nebo nehty. Při dlouhodobě znečištěných střevech může v těle rozvinout dokonce i rakovina.

Jak vyčistit střeva

Na prevenci, ale i vyléčení mnoha výše zmíněných onemocnění je třeba střeva pravidelně čistit a odstraňovat z nich nahromaděné a uvízlé zbytky potravy. Vedlejším efektem takového pročištění střev bude zlepšení metabolismu a hubnutí, nakolik tělo bude lépe spalovat kalorie a také nebude nucené ukládat v tuku toxiny.

K čištění střev se často používají klystýry. Jejich hlavní nevýhodou je, že zasáhnou jen zhruba 40 až 50 cm zadní části střev. Toxiny se však nacházejí v celém střevě, kam už však klystýry "nedosáhnou".

Další nevýhodou klystýrů je, že jsou časově náročné a nejednou poškozují střevní mikroflóru. V tomto článku vám prozradíme mnohem lepší způsob na vyčištění vašich střev od hlenů, zbytků potravy a žluči obsahující odpadní látky žlučníku a jater. Navíc tento způsob nejen zachovává, ale dokonce i podpoří vaši střevní mikroflóru.

Ingredience

  • pomleté ​​lněná semínka
  • kefír
  • Konkrétní množství surovin jsou uvedeny v instrukcích pro jednotlivé týdny kúry.

Instrukce

Tato očistná kúra bude trvat 3 týdny. Během tohoto období konzumujte na snídani následující množství lněných semínek a kefíru:

  1. týden: 1 polévková lžíce lněných semínek a 100 ml kefíru
  2. týden: 2 polévkové lžíce lněných semínek a 100 ml kefíru
  3. týden: 3 polévkové lžíce lněných semínek a 150 ml kefíru

Nejlepší je konzumovat to tak, že si semínka smícháte spolu s kefírem a normálně s lžičkou je postupně sníte.

Účinky kúry

Uvedená očistná kúru bude mít na vaše tělo tyto zdravotní účinky:

  • pomůže vám zhubnout, odstraní poruchy metabolismu lipidů
  • vyléčí gastritidu, kolitidu a žaludeční vředy
  • zmírní nebo zcela vyléčí zánětlivá onemocnění nejen střev a trávicího traktu, ale i dýchacích cest posílením imunity
  • Pomůže také vyléčit záněty močových cest, cystitidy a pyelonefritidu (zánět ledvin)

Jak tato očistná kúra funguje

Lněná semínka se vážou a následně z těla odstraňují mnohé toxiny. Také snižují hladinu cholesterolu v krvi a zlepšují její cirkulaci. Obsahují také prospěšné živiny jako jsou vitamíny, minerály a omega-3 nenasycené mastné kyseliny.

Kefír na druhé straně poskytuje tělu prospěšnou mikroflóru, která obnovuje střevní výstelku. Tím se brání průniku mnoha toxinů ze střev do krve. Prospěšné bakterie ve střevech navíc produkují mnohé tělu prospěšné látky.