Když spojíte dlaně, uvidíte čáru lásky. Pokud vaše dlaně vytvoří právě tuto linii, tak byste měli vědět právě toto!

0
(0)

Dalibor , 07. 09. 2020

Znamení lásky a linie lásky. Právě toto můžou prozradit vaše dlaně, když je k sobě spojíte tak jako na obrázku. Dlaně mohou prozradit opravdu hodně a vám dnes stačí pouze přečíst tento článek a spojit dlaně k sobě. Dozvíte se tak, co jste za osobnost, jaká bude vaše budoucnost nebo jací budete, až poznáte toho pravého partnera.

Spojte dlaně, najděte čáru lásky a pak se dozvíte to, co jste do teď možná ještě nevěděli. Navíc můžete se tak dozvědět spoustu informací i o vašich partnerech nebo kamarádů.

Čára lásky v jedné linii
Pokud u svého partnera najdete čáru lásky v jedné linii, tak si můžete být jistá, že jste šťastnou ženou.
Vaše drahá polovička vás miluje upřímně a je natolik emotivní a citliví, že by vás nepodvedl. Jednoduše vás miluje naplno a vy byste měla zase jeho. Váš vztah bude brát vážně, ne na lehkou váhu a záleží mu na něm. Pokud máte nějaké ty mínusy, je vůči vám tolerantní a rád si vyslechne váš názor.
Čára lásky na levé ruce sahá níže
Jde o lidi, kteří preferují spíše partnery, kteří jsou starší, než oni sami. Umí být romantičtí, vášnivý a vztah se jasně vyjde bez jakéhokoliv stereotypu. Říká se, že tito lidé mají svůj 6 smysl, který opravdu málo kdy zklame. Proto byste ho měla následovat také.

Čára lásky na pravé ruce sahá níže.

Pokud váš partner, nebo někdo známý má právě tento typ linie lásky, tak se do vztahu moc nehrne a drží si tu svou svobodu. Na druhou stranu jde o to, že až se tato osoba zamiluje, bude to opravdu stát za to a dá do něj vše. Pokud ho ale něco ve vztahu naštve, nemá problém s tím to ukončit. Tito lidé naopak vyhledávají mladší partnery. Jsou sebevědomí a nic je jen tak nerozhází.