Každý večer vypijte skleničku červeného vína před spaním a uvidíte, co se stane s vaším pasem. Zbavíte se břška naprosto snadno.

0
(0)

Bláha Tomáš , 12. 02. 2019

Vědecký výzkum na Harwardské univerzitě zkoumal 20 000 žen během dlouhých 13 let. Úkolem bylo zjistit jaké účinky má červené víno na lidské tělo. Výsledky jsou ohromné!

Červené víno

Vyplývá to z toho, že tyto ženy, které vypily 2 sklenice červeného vína denně nemělivůbec  žádné problémy s obezitou, červené víno zvyšuje totiž spalování tuků.
V žurnálu nutriční biochemie se zároveň zjistilo, co dokáží hrozny v našem těle. Červené víno simuluje hubnutí. Tato dlouholetá studie ukázala, že ženy měli menší pravděpodobnost k ukládání tuků do jater, měli nižší hladinu cukru v krvi. Kyseliny v hroznech mohou zpomalit růst tukových buněk.

Červené víno jako večerní občerstvení!

Zkuste červené víno vyměnit za večerní občerstvení.
Je dobře známo, tím že sklenice červeného vína má méně kalorií než zmrzlina, kus koláče. Obsahuje totiž nulové množství tuků. Linda Monk pila červené víno a za 3 týdny zhubla 3 kilogramy. Pomohlo jí to snížit chuť na sladké, protože se před spaním obvykle nacpala nezdravým jídlem.

Prospěšné účinky červeného vína

Vzhledem k vysokému obsahu resveratrolu, červené víno má mnoho zdravotních výhod.
Je to silný antioxidant a umí zabránit vzniku nádorů.
Vzhledem ke své schopnosti brání poškození buněk, ale může sloužit také jako prevence Alzheimerovy choroby a chrání naše srdce.
Tento antioxidant je také spojen s delší životností a lepším sportovním výkonem.

Závěr

I když se dočtete o velmi pozitivních účincích hubnutí, snažte se nevypít celou láhev najednou! Klíčem k úspěchu je se usměrnit. Nezkoušejte si přidávat k červenému vínu další pochutiny.
Neměli byste pít červené víno pozdě v noci.
Bude to mít vliv na váš spánek. Nemusí se to vztahovat na vás, ale vy sami víte co je pro vaše tělo nejlepší, takže se můžete rozhodnout.

👍 Tento návod je užitečný