Každý den si svázala prsty na noze gumičkou. Neuvěříte, co se stalo

0
(0)

Dalibor , 21. 10. 2020

Vysoké podpatky jsou jedním ze způsobů, jak se každá žena může cítit sexy a dobře ve svém těle. Mnoho žen se jim ale vyhýbá, protože při jejich nošení mají nepříjemný pocit. Tlačí je prsty a po několika krocích cítí nepříjemnou bolest. Pokud si své boty nechcete odpírat a přejete si působit při schůzi elegantně a žensky, můžete vyzkoušet jednoduchý trik.

Co budete potřebovat

Tento trik je ideální pro uzavřené boty. Lodičky a kozačky. Nehodí se pro boty s otevřenou špičkou, letní sandálky nebo další boty, ve kterých by bylo řešení pomocí gumičky nebo izolepy viditelné.

Jediné, co ke svému experimentu potřebujete je průhledná lepicí páska nebo guma v barvě pokožky. Omotejte pásku nebo gumičku kolem prostředníčku a prsteníčku na noze. Díky tomu se vaše prsty nebudou moci oddělit. V tom tkví hlavní výhoda.

Vždy je omotejte tak, aby vám to bylo příjemné. Nemusí být spojené, jak se říká „na krev“, ale jen tak, abyste se mohly volně pohybovat.

Jak vám trik pomůže

Ženy si toto tajemství často nechávají pro sebe a využívají ho, aby jim chůze na podpatcích nezpůsobovala muka. Použitím tohoto triku zablokujete nervy mezi prsty a procházka v lodičkách vám nebude činit žádné problémy. Spojením prstů také zabráníte křečím, jelikož dojde k lehkému znecitlivění.

Vybírejte své boty pečlivě

Nezapomínejte také na fakt, že se vyplatí investovat do pohodlnějších a kvalitních bot. Tento trik by měl sloužit jen jako záchrana ve chvíli, když už takové lodičky máte doma a nechcete se jich zbavit.

Mnohem lepší je boty v obchodě vyzkoušet a při nákupu přes internet věřit jen značkám, které již máte vyzkoušené. Nepohodlně může často působit také pravá kůže, která je tvrdá a nevytvaruje se přesně podle vaší nohy. Textilní boty jsou přizpůsobivé a měkké.