Každé ráno si dejte 1 lžíci medu se skořicí a uvidíte ty dokonalé výsledky

0
(0)

Míša Kvapilová , 14. 06. 2019

Med je doslova úžasný produkt naší přírody. med nejčastěji využíváme jako sladidlo čaje nebo při vaření. Pokud se ale naučíte využívat sílu medu tím správným způsobem, poznáte jeho skutečnou sílu a budete ho využívat mnohem víc. 

Med a skořice

Tato kombinace přináší lidksému tělu mnoho skvělých látek, které působí především v trávicí soustavě a tím i na samotné zažívání. 
Tato kombinace dokáže zničin nechtěné toxiny v těle a dokonce zničí i parazity. 
Zároveň patří tato kombinaci k dokonalé pomoci při snaze zhubnout. Během prvního týdne uvidíte změnu, protože se lehce zmenší žaludek a tuk začne mizet. 

Obranyschopnost a imunita

Pokud budete med a skořici konzumovat pravidelně, posílí se váš imunitní systém a budete cohráněni před bakteriemi a viry. 

Cholesterol

Smícháteli 3 lžíce skořice s 2mi lžícemi medu v jedné sklenici vody, napomůže vám tato kombinace snížit cholesterol v krvi během 2 hodin účinku.

Artritida

Přichystejte si směs 1 lžíce skořice a 2 lžic medu a 1 šálek převařené vody. Tento nápoj užívejte 2x za den. Ideálně ráno a poté večer. 

Kardiovaskulární onemocnění

Pokud chcete těmto oenmocněním předcházet, snídejte chléb s medem a skořicí. Je to lahoda, kterou si vaše tělo zamiluje. 

Nachlazení

Pokud vás trápí nachlazení, kašel a ucpané dýchací cesty určitě vám pomůže 1 lžíce medu společně se čtvrtkou lžičky skořice. 

👍 Tento návod je užitečný