Každá nemoc má v přírodě svůj lék. O tom byla přesvědčená i samotná Baba Vanga

0
(0)

Dalibor , 01. 10. 2020

Baba Vanga, přestože byla slepá, viděla více než lidé se zrakem jako ostříž. Dokázala popsat detaily z minulosti i předpověď budoucnost. Její proroctví se dodnes naplňují. Své vlohy ale nevyužívala pouze ve výkladu budoucnosti, ale také v medicíně. Jako léčitelka sice neodsuzovala lékaře a standardní medicínu, často však varovala, že syntetické drogy mohou pro naše zdraví představovat spíše nebezpečí než pomoc. Hluboce věřila, že rovnováhy v těle dosáhneme sami společně s tím, co nám dává naše planeta, a že pro každou nemoc existuje určitá rostlina.

Nejčastější onemocnění

Zde najdete seznam nejčastějších zdravotních neduh a rostlin, které vám pomohou problémy vyřešit. Následně si je popíšeme podrobněji.

  • Anémie
  • Bronchitida
  • Onemocnění ledvin
  • Cukrovka
  • Ekzém
  • Gastritida
  • Bolest hlavy
  • Hemoroidy
  • Vysoký krevní tlak

Anémie

Rozemelte 100 gramů sušeného ibišku a smíchejte se sklenicí čerstvého ovčího mléka. Pijte jednou denně. Pokud vám nápoj příliš nechutná, ne každý je fanouškem ovčího mléka, zkuste si do něj přidat trochu medu.

Bronchitida

Vložte 2-3 lístky podbělu do 0,5 litru čerstvého mléka a nechte chvíli vařit. Přidejte sádlo na špičce nože. Pijte šálek každý večer. Nebo si můžete oloupat červenou cibuli a uprostřed vydlabat. Vnitřek naplňte cukrem. Takto připravenou cibuli konzumujte každý den. Pokud trpíte chronickou bronchititdou, každé ráno vypijte šálek měsíčkového čaje na prázdný žaludek.

Onemocnění ledvin

Pijte čaj z dýňových semen, dvou sáčků mletých lněných semínek a trochy vody po dobu jednoho týdne. Popřípadě vařte větší ostružinový kořen v 5 litrech vody, dokud se tekutina nevypaří na polovinu svého množství. Pijte 100 ml 3x denně.

Cukrovka

Namočte plody ostružin, sceďte a pijte celý den. Nebo si uvařte 3 kg zralých fazolových lusků a každé ráno vypijte jeden šálek odvaru na lačný žaludek.

Ekzém

Můžete si dopřát ošetření po koupeli v podobě směsi z malého šálku oleje a octa. Nanášejte vatou, nikdy ne prsty. Nebo rozemelte 30 opražených vlašských ořechů, přidejte rybí olej a důkladně promíchejte. Očistěte místo postižené ekzémem a potřete směsí. Nechte působit.

Gastritida

Každé ráno vypijte hrnek čaje z kůry bílé vrby na lačný žaludek. Poté vypijte šálek mléka.

Bolest hlavy

Vytvořte si odvar z fenyklu a opláchněte si s ním hlavu. Popřípadě přidejte do 600 ml převařené vody 3 čajové lžičky anýzu a vařte 5 minut. Pijte jeden malý šálek 3x denně před jídlem.

Hemoroidy

Nechte přejít varem džem vytvořený z černých bezinek. Užívejte jednu lžíci před jídlem.

Vysoký krevní tlak

Vložte lžíci sušeného bílého jmelí do sklenice a přelijte studenou vodou. Nechte přes noc stát a ráno zceďte. Pijte vždy na prázdný žaludek. Každé onemocnění má svůj lék v přírodě, ale samozřejmě není dobré se spoléhat pouze na samoléčbu. Jakmile u vás budou příznaky jakéhokoli onemocnění neúnosné nebo sami usoudíte, že jste na léčbu krátcí, neváhejte navštívit svého lékaře.