Společnost Kaufland stahuje z prodejen všechny produkty této oblíbené značky. Zákazníci jsou v šoku

4.7
(51)

Tomáš , 15. 07. 2019

Kaufland patří mezi jeden ze zcela nejvíc oblíbených obchodních řetězců. A právě tento obchod zajistit obrovský šok všem svým zákazníkům. Z pultů této společnosti jsou stahovány známé a velmi oblíbené značky od společnosti, která do obchodu dodává zboží.

Kaufland

Kaufland se nemohl shodnout s jednou ze společností, která dodává tomuto obchodnímu řetězci produkty. Konkrétně se jednalo o náklady na produkty. Díky tomu jsou nyní ttyo rpodukty stahovány z prodeje.

Extrémní změna nejenže ovlivní Slovensko, ale navíc i Českou republiku, Polsko, Rumunsko a Německo. Kaufland původně sliboval svým zákazníkům, že se s Unileverem dohodne v určitém čase. Podle maloobchodního řetězce vzrostly celkové náklady na produkty, což znamená, že klienti budou muset za nákup zaplatit více.

Vyšší ceny

Kaufland však tuto výměnou strategii chrání. 

,, Nová nabídka obsahuje podmínky, které nám neumožňují nabídnout našim klientům nejlepší cenu bez ohledu na široké odhodlání a vysokou kvalitu. To jsou klíčové záruky, které poskytujeme našim klientům, “toto je oficiální vysvětlení obchodního řetězce.

Závěr

Rozdíly mezi oběma organizacemi způsobily, že Kaufland z obchodu vytrhl více než 480 položek Unilever. Jedná se o značky, například Lipton, Knorr, Magnum, Domestos, Dove, AX a další.