Kašel likviduje za 1 noc: Medový zázrak pro každého, koho trápí kašel a bolavé hrdlo - kdo zkusil, nedá na něj dopustit!

0
(0)

Dalibor , 14. 02. 2020

Kašel a záněty průdušek jsou velmi často součástí podzimních a zimních dní. Stačí chvíle a objeví se nepříjemná viróza nebo nachlazení a vy potřebujete rychle najít co nejúčinnější způsob, jak nemoc zastavit, aby se neprehupla do něco horšího a zastavit nepříjemné symptomy. Poradíme vám nejlepší způsob, jak na to!

Odzkoušené - funguje: kdo zkusil tento zábal, ten vám ho doporučí!

Ti, kteří zábal vyzkoušeli, nedají na něj dopustit. Účinkuje velmi rychle. Tato přírodní "medicína" je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé. Účinkuje rychle a při zánětech průdušek a kašli je to velká pomoc.

Jak připravit medový zábal?

Potřebujeme na to med, mouku (nebo bramborový škrob) a rostlinný olej . Kromě toho ještě budeme potřebovat gázu nebo bavlněnou plenku a leukoplast.

Smíchejte si mouku s trochou medu pokud směsi přidáme i rostlinný olej - vytvoříme jednotnou směs. Když je směs hladká, ale ne lepkavá, přidáme znovu mouku. Množství dávejte dle vlastního odhadu, měla by vám vzniknout hmota podobná masti, kterou pak naneseme na gázu a zabalíme.

Teď už zbývá jen jediné - připravený léčivý zábal připevníme pomocí leukoplasti na průdušky (na oblast nad srdcem. Dítěti oblečte tílko nebo bavlněné tričko a až na to pyžamko, protože zábal zvlhne.

Dětem zábal nenechávejte přiložen déle než 2 - 3 hodiny , u dospělých může působit i celou noc, resp. celý den, podle toho, kdy si ho přiložíte. Medový zábal lze aplikovat dětem od šesti měsíců, u menších ho nepoužívejte.

Připravte se na to, že po zábalu se dítě bude více potit , zejména poprvé. Pokud se vám i bude zdát, že kašel ustává a hlenů je také méně, vhodné je zopakovat ho vícekrát. Pokud se ale přidruží i teplota, či jiné komplikace, neváhejte vyhledat lékaře.

Medová medicína proti kašli (k užívání)

Toto doporučuji každému, kdo mívá během zimy a podzimu často rýmu, bývá nachlazený, trápí ho kašel nebo časté záněty. Kromě toho, že podpoří imunitu, také pomáhá bojovat proti zánětům, bakteriím i virům. A má ještě jeden bonus, pomáhá bojovat proti únavě, čistit cévy a prospívá celkovému zdraví. Vše, co tento domácí lék obsahuje jsou totiž velmi zdravé suroviny i samy o sobě. Když je však spojíte, čekejte skutečné zázraky.

postup:

5 lžic včelí med

5 ks citron v bio kvalitě

20 stroužků česnek (pokud chcete, aby česnek nebyl takový těžký na žaludek, odstraňte ze stroužků střední část)

1 ks čerstvý zázvor (cca 5 cm)

postup:

Citrony, zázvor i česnek oloupeme, nakrájíme na malé kostičky a spolu s medem rozmixujeme na kaši.

Skladujme v chladničce ve skleněné láhvi.

👍 Tento návod je užitečný