Kamera natáčela tělo ženy, která byla mrtvá 300 let. To, co se stalo v 17 sekundách, je děsivé!

0
(0)

Dalibor , 26. 06. 2024

Sociálními sítěmi koluje video, které ukazuje přesný okamžik, kdy slavná katedrální dívka (Santa Inocencia) otevírá oči.

Legenda o váté dívce

Za zmínku stojí, že její ostatky byly v ikonické guadalajarské katedrále již 300 let inertní a podle věřících je protagonistkou různých zázraků.

V audiovizuálním materiálu je ukázáno, jak zdánlivý turista zaznamenává oltář svaté nevinnosti v tom, že přijde neočekávaný zázrak nebo pro někoho děsivý okamžik, kdy mrtvola s více než 300 lety otevře oči a prolomí veškerou racionální logiku.

Neuvěřitelný okamžik se turistovi podařilo zachytit na video

Turista zaznamenal inertní tělo Santa Inocencia, které je nejméně tři sta let staré a které se nachází na oltáři chráněném jako nějaká skleněná vitrína. Cestujícímu se v okamžiku videa podaří zachytit přesný okamžik, ve kterém dívka podle všeho otevřela oči.

Uvedené video má více než 2 300 000 zhlédnutí na kanálu YouTube, na který bylo nahráno v prosinci 2012, a v popisu uvedeného videa je uvedeno, že když byl záznam pořízen, neuvědomil si, kdy dívka otevřela oči, dokud ukázala video členům své rodiny.

Události byly dokumentovány jak národními, tak mezinárodními médii

Veřejné mínění bylo rozděleno v tom, zda se jedná o božský zázrak, nebo zda se jedná o video upravené, aby oklamalo věřící diváky.

Protože máte vždy poslední slovo, řekněte nám, jak vnímáte video.

Video