Jste milovníkem McDonalds? Až uvidíte toto, přejde vás na něj chuť!

0
(0)

Bláha Tomáš , 29. 01. 2019

Silná většina z nás se čas od času zastaví u oblíbeného fastfoodu McDonald’s a vše je v pořádku, protože se nic hrozného nestalo. Problém ale nastává ve chvíli, kdy se stravování ve fastfoodu stává pravidelným.

Stravování ve Fastfoodu

Každým rokem roste množství lidí, kteří se takto stravují. Zcela nejpopulárnější se tento styl stravování stává u dětí ve školním věku, což je velmi děsivé.
Vědci nyní ale přišli se zajímavým experimentem. Možná právě tento experiment dokáže děti i dospělé odradit od jezení toho jídla.

Hmotnost

Je velmi dobře známo, že příliš častá konzumace nezdravého jídla z McDonaldu vede k výraznému nárůstu hmotnosti a výýrazně zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění. Výzkumníci univerzity v Nottinghamu odhalili, co se v těle děje se snězeným cheeseburgerem.

Experiment

Polovinu cheeseburgeru z McDonald’s vědci ponořili na 3, 5 hodiny do solného roztoku. Je důležité připomenout, že naše tělo potřebuje ke strávení jídla mnoho času. Nejrychleji si poradí s ovocem a zeleninou. Ovocný salát například tělo stráví za půl hodiny.

Jak dlouho náš žaludek bojuje s nezdravým jídlem?

Až neuvěřitelné a dlouhé 3 dny!

Pohled na tento hamburger také není nejlákavější.

Pamatujte si, že jste to, co jíte!

👍 Tento návod je užitečný